Beykoz Kelle İbrahim Turnuvasında 2. hafta

  • 14.09.2021 09:16
  • Güncelleme: 14.09.2021 09:21
  • Okunma: 2397 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da organize edilen Kelle İbrahim Futbol Turnuvasında 2. Hafta maçları tamamlandı.
Beykoz Kelle İbrahim Turnuvasında 2. hafta

2. Hafta karşılaşmalarında da müthiş bir heyecan sahaya yansırken 1 maç dışında 4 maçın skoru tescillendi.

Tescillenmeyen maçın sonucunu ise organizasyon komitesi duyuracak.

BEYKOZ AY - YILDIZ-AREV: 3-2

Beykoz İlçesinin en eski Futbol Turnuvası olan Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında 2021 Yılının 2.Haftanın açılış maçında Beykoz Ay-Yıldız ile Arev karşı karşıya geldiler.

Gümüşsuyu Sahasında Cuma Gecesi oynanan karşılaşmayı son dakika golü ile kazanan taraf Beykoz Ay-Yıldız Masterler oldu 3-2

KAYNARCA - GÖKSU: 2-2 BİTTİ AMA KARAR KURULUN OLACAK

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında hafta sonunun günün ikinci maçı Kaynarca Köyü Masterler ile Göksu Masterler arasında oynandı.

Kaynarca Köyü Masterler Takımından Haktan Başaran’ın Kimlik Kartı yanında olmayınca Komite adına Kamil Çolak kurallar gereği oynaması durumunda Hükmen mağlubiyetin olacağını söyledi. 2-2 sona eren maç ile ilgili kararı hafta içinde Disiplin Kurulu verecek.

DİNGİLSPOR - KOZYATAĞI MASTERLER: 2-2

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında ikinci haftanın hafta sonu maçlarının adresi Gümüşsuyuspor Tesisleri idi.

Günün ilk maçında geçen haftaya aldığı flaş ve farklı galibiyet ile damgasını vuran Dingilspor, bir başka galiplerden Kozyatağı Masterler Takımı ile karşı karşıya geldi. Mücadele tam bir final karşılaşması gibi geçerken 2-2'lik skorun adından takımlar birer puanı pay ettiler.

BEYKOZ MASTERLER - GÖRELE MASTERLER: 6-2

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında günün 3.maçında Beykoz Masterler ile Görele Masterler takımları karşı karşıya geldiler.

Mücadelede etkili bir oyun ortaya koyan Beykoz Masterler Takımı mücadeleden 6-2 gibi farklı bir skor ile galip ayrılıp turnuvada ikide iki yaptı.

ORGİ KAYALAR PASTANESİ - ARK BOYU: 4-2

Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında ikinci haftanın son karşılaşması Orgi Kayalar Pastanesi ile Ark Boyu Masterler arasında oynandı.

Güzel ve keyifli geçen maçı Orgi Kayalar Pastanesi Takımı 4-2 kazanarak turnuvadaki ilk galibiyetine imzasını atmış oldu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kelle İbrahim, Turnuva