Beykoz Kelle İbrahim'de sıralama maçları hafta sonu

  • 0
  • 3577
Beykoz Kelle İbrahim'de sıralama maçları hafta sonu
Beykoz Kelle İbrahim'de sıralama maçları hafta sonu

Bu sene 8.'si düzenlenen Kelle İbrahim Masterler - Veteranlar Turnuvasında B Grubunda müsabakaları tamamlanırken, A Grubunda ise son hafta maçları oynanacak.

B Grubunda ilk dört sırayı elde eden Beykoz Masterler, Örnekköy, Esenler Yavuz Selim ve Anadoluhisarı Masterler Takımları yola devam dedi. A Grubunda da ilk 4 sırada yer alan takımlar Yarkim Masterler, Paşalimanı Masterler, Korubaşı ve Kaynarca Köyü  olurken, son hafta maçları sıralamayı ve dolayısı ile de B Grubunda yer alan takımlar ile çapraz eşleşmeleri ortaya çıkaracak.

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvası Organizasyon Komitesi Sorumlusu Hakkı Baş yaptığı açıklamada, " Bu sene de hayırlısı ile maçlarımız oynanmaya başlamış idi. Geride kalan 5 hafta sonunda her iki grupta da ilk dörde giren takımlarımız belli oldu. İlk 4 dışında kalan takımlar ise Rahmetli Muzaffer Baş Anısına düzenlenecek olan Kupa maçlarına devam edecekler. Hafta sonunda A Grubunda yapılacak maçların ardından bir sonraki hafta itibarı ile çapraz eşleşme ve dolayısı ile eleme maçlarmız oynanmaya başlanacak " diye konuştu.

Kelle İbrahim Masterler - Veteranlar Futbol Turnuvasında Cumartesi-Pazar ve Salı Günlerinde yapılan karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı;

Esenler Yavuz Selim - Beykoz Masterler: 2-1

Yarkim Masterler-Beykoz Şöhretler: 8-2

Yeni Nesil Masterler - Paşalimanı: 4-3

Örnekköy - Kozyatağı Masterler: 6-3

Anadoluhisarı Masterler - Ark Boyu: 5-5

Korubaşı - Almanya Masterler: 6-1

Yarkim Masterler - Korubaşı: 2-0

Paşalimanı - Almanya Masterler: 4-0

Kaynarca Köyü - Yeni Nesil Masterler: 5-3

Spor Servisi

Beykoz Dostluk Turnuvasında 2. hafta geride kaldı
Önceki Beykoz Dostluk Turnuvasında 2. hafta geride kaldı
Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Sonraki Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı