Beykoz Kelle İbrahim Turnuvası’nda yarı final heyecanı

  • 0
  • 3881
Beykoz Kelle İbrahim Turnuvası’nda yarı final heyecanı
Beykoz Kelle İbrahim Turnuvası’nda yarı final heyecanı
Beykoz Kelle İbrahim Turnuvası’nda yarı final heyecanı
Beykoz Kelle İbrahim Turnuvası’nda yarı final heyecanı
Beykoz Kelle İbrahim Turnuvası’nda yarı final heyecanı

Hafta sonunda Gümüşsuyuspor Tesislerinde oynanacak olan Yarı Final karşılaşmaları öncesinde takım temsilcilerinden son açıklamalar geldi.

KANLICA MASTERS, “FİNAL BİZE YAKIŞACAK “

Bu sene 11. Kez düzenlenen Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında grup maçlarını lider kapatan Kanlıca Masters adını finale yazdırmak istiyor.

10 Takım ile başlayan turnuvada mağlubiyet yaşamayan tek takım olan Kırmızı-Beyazlı ekip en yakın rakibine 5 puan fark atıp ilk etabı müthiş bir performans ile tamamlamıştı.

Kanlıca Masters Takımı Kaptanı İsmail Yavuz Yenimahalle Masterler ile yapacakları Yarı Final karşılaşması öncesinde yaptığı açıklamada, " Bu seneki turnuvada gerçekten de çok başarılı maçlar çıkardık. Tek namağlup takım olmanın yanında en az gol yiyen, en fazla gol atan takım da biz olduk. Dolayısı ile Pazar günkü Yarı Final maçına moral-motivasyonu yüksek halde çıkacağız. Güzel ve tempolu bir maç geçmesini bekliyorum " diye konuştu.

Kanlıca Masters-Yenimahalle Masterler Yarı Final ilk karşılaşması Pazar Günü Saat 18.30'da Gümüşsuyuspor tesislerinde başlayacak.

YENİMAHALLE ÖNCE DOSTLUK DEDİ

Pazar Günü Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Kanlıca Masters ile karşı karşıya gelecek olan Yenimahalle Masterler maç gününü beklemeye başladı.

Yenimahalle Masterler Takımı Sorumlusu İsmail Coşkun Kanlıca Masters ile yapacakları karşılaşma öncesinde verdiği mesajda,  “Müsabakanın her iki takım için de güzel ve dostane, izlemeye gelenler için de - Geldiğimize değdi - şeklinde geçmesi en büyük arzumuz. Beykoz Spor Tarihinde sembolleşmiş bir isim olan Kelle İbrahim adına düzenlene turnuvaya katkı sunmaktan memnunuz. Gerisi kısmet işi iyi olanın kazanacağı bir maç olacak zaten. Biz bu turnuva vasıtası ile değerli arkadaşlar edindik. Bunu saha dışına da taşımış olduk bundan da ayrıca memnunuz " diye konuştu.

ÇOTANAK MASTERLER “ NEDEN FİNAL OLMASIN “ DİYOR

Pazar günü 11.Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Çubuklu Masters ile Yarı Final müsabakasına çıkacak olan Çotanak Masterler takımında heyecanlı mı heyecanlı bir hava hakim.

Zorlu mücadele öncesinde açıklamada bulunan Takım Sorumlusu Hidayet  Makas, "Yarı finalde son hafta  müsabakaya çıktığımız Çubuklu Masters takımının rakibimiz olması belki de bir avantajımız olacak. Rakibimizi her yönden etüt ettik, önlemlerimizi alacağız. Bence turnuvanın en güzel maçlarından biri bu maç olabilir. Sadece futbola odaklanmış iki takımın müsabakası izlenmeye değer. Bizim kadroda da yıllarca yan yana oynayan, bir birilerini tanıyan oyuncuların bulunması da ayrıca bir avantajımız olacak. Sonuç ne olursa olsun hak eden kazansın" diye konuştu.

Çubuklu Masters-Çotanak Masterler müsabakası Pazar Günü Saat 19.30'da Gümüşsuyuspor tesislerinde başlayacak.

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Pazar günü çıkılacak Yarı Final Maçlarından birisi de Çubuklu Masters...

ÇUBUKLU MASTERS KENDİNE GÜVENİYOR

Grup maçlarını ikinci sırada tamamlayıp Turnuva Statüsü gereği Çotanak Masterler Yarı Final mücadelesine çıkacak olan Sarı-Morlu  ekipte heyecan büyük.

Geçen hafta sonunda son grup maçında yine Çotanak Masterler ile karşı karşıya gelen Çubuklu Masters Takımı mücadeleden 3-1 galip ayrılmıştı.

Çubuklu Masters takım sorumlusu Hakan Yıldırım, yaptığı açıklamada, "Bu anlamı kupayı kazan  taraf olmak istiyoruz. Bunun için de ilk etapta Çotanak Masterler Takımını mağlup etmemiz de şart. Güçlü bir takımlar, her şey sahada belli olacak, her ne kadar geçen hafta mağlup etsek de final etapları çok farklı olmakta. Tabii ki kazanıp adımızı finale yazdırmak istiyoruz" diye konuştu.

Spor Servisi

Ortaçeşme Üsküdar Anadolu’yu Beykoz’da konuk edecek
Önceki Ortaçeşme Üsküdar Anadolu’yu Beykoz’da konuk edecek
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi