Beykoz Kaymakamlığı’ndan Yenikapı için açık davet

  • 0
  • 9936
Beykoz Kaymakamlığı’ndan Yenikapı için açık davet
Beykoz Kaymakamlığı’ndan Yenikapı için açık davet

Beykoz Kaymakamlığı, 7 Ağustos'ta Yenikapı'da yapılacak olan Demokrasi ve Şehitler mitingi için kamu kurumlarına ve Beykoz halkına açık davet yaptı...

15 Temmuz 2016'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine demokrasi nöbetleri 7 Temmuz'da final yapıyor.

7 Temmuz 2016 Pazar günü Yeni Kapı'da yapılacak olan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi' için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılacak miting için Beykoz Kaymakamlığı da açık davet yapıyor.

Beykoz Kaymakamlığı web sitesinden yapılan duyuruda Beykoz halkı Yeni Kapı mitingine davet edilirken, ulaşım konusunda yürütülecek çalışmalarda aynı duyuruda Beykoz halkına bildiriliyor.

Beykoz Kaymakamlığı'nın web sitesinde yayınlanan davette ise şu ifadeler yer veriliyor:

"Milletin ve vatanın istiklali ve onuruna sahip çıkmak için canlarını feda eden şehitlerimizi hep birlikte anmak, onlara dualarımızı göndermek, demokrasiye olan bağlılığımızı bir kere daha en güçlü şekilde göstermek için;       

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayelerinde, 07 Ağustos 2016 Pazar günü saat:17:00'de Yenikapı'da gerçekleştirilecek olan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne  Tüm Beykoz Halkı ve Kamu Görevlileri davetlidir." 

SAAT 15.30'DA TEKNE KALKIŞ NOKTALARI

Beykoz Belediyesi Önü

Beykoz İskelesi

Paşabahçe İskelesi

Çubuklu İskelesi

Küçüksu İskelesi

Beykoz 1908 AŞ'de yorucu idman
Önceki Beykoz 1908 AŞ'de yorucu idman
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz