Beykoz Kaymakamlığı'ndan 3 günlük kan bağışı çağrısı

  • 0
  • 2783

Beykoz Kaymakamlığı yayınlamış olduğu resmi duyuru ile Beykoz'da sosyal ve kamu kurumlarının destekçi ve çalışanlarını kan bağışına çağırdı.

Aynı duyuru, kamu personeline ve  din görevlilerine de iletilerek, davetin cemaate ve kamu personeline bildirilmesi istenirken, yapılan duyuruda, 23-24-25 ve 26  Aralık 2021 tarihlerinde kan bağışı etkinliği düzenleneceği bildirildi.

23 - 24 Aralık Beykoz Belediye Meydanında

Duyurunun detaylarında, 23 ve 24 Aralık günlerinde Beykoz Belediye Meydanında saat: 09.00 ile 18.00 saatleri arasında kurulacak Kızılay çadırında kan vermesinde sakınca olmayan personelin kurum amirleri tarafından gerekli kolaylığın gösterilerek, Pandemi nedeniyle düşen kan stoklarının yeterli seviyeye getirilmesi, sürdürülebilirliğin sağlanması, kan bağışı konusunda öncü olunması ve bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için tüm desteğin verilmesi istendi.

25 Aralık'ta Beykoz Onçeşmeler Meydanı'nda

Öte yandan kan bağışı çadırının 25 Aralık 2021 günü yine aynı saatlerde vatandaşların kan vermesi için Beykoz Onçeşmeler Meydanında kurulacağı bildirildi.

Beykoz Kaymakamlığı toplumun tüm kesimlerinin ve özellikle bütün kamu kurumlarının kan bağışı kampanyasına hassasiyet göstermelerini isteyerek, özellikle duyuru yapılması konusunda uyarıda bulundu.

Haber Merkezi        

 

 

Beykoz’da Gümüşhane gençlerinde değişim
Önceki Beykoz’da Gümüşhane gençlerinde değişim
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti