Beykoz Kaymakamından 'Zafer' mesajı

  • 0
  • 5607

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı. Büyük Taarruz zaferinin 95. yılını kutlayan Katırcı şu ifadeleri kullandı:

"26 Ağustosta Büyük Taarruzla başlayıp 30 Ağustos 1922 de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile düşman Izmirden denize dökülerek Türk milletinin sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşayacağı ilan edilmiştir. 

Aziz Milletimiz, Kurtuluş Savaşımız ve bu büyük zaferle milli egemenlik, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek şekilde unutulmaz bir ders vermiştr.Dün olduğu gibi bugün de aziz milletimiz ülkesini tehdit altında gördüğünde olağanüstü bir vatanseverlik ve kahramanlıkla vatanına nerden gelirse gelsin hertürlü tehdidi bertaraf edeceğini, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, ülkesi için çekinmeden canını feda edeceğini ve de ülkesi ve milletiyle sonsuza dek var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 95. yıl dönümünü kutluyor, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve bağımsızlığımızın mimarı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını rahmetle, Peygamber Ocağı Türk Silahlı Kuvvetlerimizin her rütbe ve kademesinde görev yapan aziz mensuplarını saygı ve minnetle anıyor, yüce milletimizin varlığı ve birliği uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize ve onların bize emaneti şehit - gazi ailelerimize sağlık ve huzur dileklerimle minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
"

Beykoz Kaymakamı
Ahmet Katırcı

Beykoz’da bayram öncesi boğulma vakası
Önceki Beykoz’da bayram öncesi boğulma vakası
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz