Beykoz Kaymakamından CHP Teşkilatına ziyaret

  • 29.09.2020 18:44
  • Güncelleme: 29.09.2020 18:53
  • Okunma: 4567 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, kısa süre önce kendisine ziyaret eden CHP Örgütüne iade-i ziyarette bulundu.
Beykoz Kaymakamından CHP Teşkilatına ziyaret

Yaklaşık 2 ay önce Beykoz Kaymakamı olarak atanan ve bu süre zarfında toplumun birçok kesiminden ziyaretçilerini ağırlayan Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli iade-i ziyaretlerine başladı.

İlk etapta CHP’nin Kavacık’taki İlçe Başkanlık binasını ziyaret eden Bayan Kaymakam, burada İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve diğer ilçe yöneticileri tarafından karşılandı.

CHP Parti Meclis Üyesi Avukat Sevgi Kılıç ve Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabır Hoşgör'ünde hazır bulunduğu ziyarette konuşan Beykoz Kaymakamı Çiçekli, kendisini ziyarete gelen kurumlara iade-i ziyarette bulunarak teşekkür etmek istediğini ifade ederken, “Beykoz çok güzel bir yer bizde faydalı olmaya çalışacağız” cümlelerine yer verdi.

CHP Beykoz’da bir ilki yaşadı

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’de, Kaymakam Çiçekli’nin kendilerini ziyaretiyle bir ilki yaşadıklarını ve kendisine gönülden teşekkür ettiklerini söyledi. Aydın Düzgün, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’yi takdir ettiklerini ve bir kadın olarak başarılı olmasını istediklerini kaydederken, CHP’yi ziyaret etmesinin kendilerine onur verdiğini ve bunu açık yüreklilikle ifade ettiklerini dile getirdi. Düzgün, “bu güne kadar hiç böyle bir şey yaşamamıştık” dedi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Kaymakam Çiçekli’ye, Atatürk’ün savaş süreçlerinde yaşadıklarının yer aldığı “Nutuk”u hediye ederken, CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabır Hoşgör'de, Bayan Kaymakama çiçek vererek ziyarete yönelik teşekkürlerini dile getirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Kaymakam, Ziyaret