Beykoz Kaymakamı şampiyonu kabul etti

  • 0
  • 7159
Beykoz Kaymakamı şampiyonu kabul etti
Beykoz Kaymakamı şampiyonu kabul etti
Beykoz Kaymakamı şampiyonu kabul etti

Kısa süre önce haberleştirdiğimiz, Beykoz Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Öğrencisi Meryem Nur Kambur’u kutlama tebrikleri devam ediyor.

Başarılı sporcu katılmış olduğu İstanbul il Müsabakaları judo 52 kilo Genç Kızlar kategorisinde İstanbul birincisi olmuştu. Beraberinde Okul Müdürü Abdullah Tanhan, Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Varlı ile Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı tarafından makamında konuk edilen Meryem Nur Kambur’u kutlayan Katırcı, başarısını altın ile ödüllendirdi.

Beykoz İlçesinde gerek bireysel gerekse de takım sporlarında gelen başarı haberler ile mutlu olduklarını ifade eden İlçe Kaymakamı Katırcı, “Sporcu kızımız Judo Sporunda ilçemizin gururu, medarı iftiharı olmuştur. Hem kendisini kutluyor, hem de onu yetiştiren antrenörlerini. Türkiye Şampiyonasında da şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Beykoz’un Altın Kızları safına dahil olan Meryem Nur Kambur ise yoğun ve yorucu bir antrenman programının ardından yaşadığı şampiyonluktan dolayı son derece mutlu olduğun söylerken, ” Bana güvenen ve her alanda destek lan herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Hedefi çıtamı daha da yüksek tutacağım” dedi.

Meryem Nur Kambur’u tebrik edenlerden birisi de Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük idi. Küçük, ilçeden çıkan başarılı sporcular kervanına dahil olan Meryem Nur’u kutlarken, “ilçemizde son yıllarda gerek bireysel gerekse de takım sporlarından başarı haberleri art, arda gelmeye başladı. Bu da bizlerin göğsünü kabartmakta. Sporcu kardeşlerimize her alanda elimizden geldiğince yardımcı olma gayretindeyiz ” dedi.

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük daha sonra İstanbul Judo Şampiyonu Meryem Nur Kambur’a bazı hediyeler takdim etti.

Spor Servisi

Çin Tongchuan'dan Başkan Çelikbilek’e ziyaret
Önceki Çin Tongchuan'dan Başkan Çelikbilek’e ziyaret
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü