Beykoz Kaymakamı’ndan sahte Atatürkçülere…

  • 0
  • 13669

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Sosyal Medya Platformu Facebook sayfasından zehir zemberek bir açıklama yaptı.

15 Temmuz girişiminde darbecilere, FETÖ diyemeyen ve buna mukabil hala devletini, hükümetini suçlayan kişilerin olduğunu söyleyen Katırcı, bu kişilerin sosyal medya platformundan ayrılmalarını istedi.

Arkadaşlar,
15 Temmuz hain darbe girişimi ve sonrasında darbecilere ve FETÖ’ye en ufak bir tepki göstermeyen, gösteremeyen, bu alçakça işgal girişimde devletinin, cumhuriyetinin yanında olduğunu görmediğim, bu durumda bile darbeciler yerine, FETÖ yerine devletini, hükümetini suçlamaya aşağılamaya cesaret eden, Atatürk ün kurduğu Cumhuriyete sahip çıkamayan ama; ‘Ben o'ndan başka Başkomutan tanımam’ yalakalığı yapan sahte Atatürkçüler, gerek darbe gecesi, gerekse, demokrasi nöbetleri ile devletine, demokrasisine, Cumhuriyetine sahip çıkan aziz milletimizi (haşa) sürü psikolojisi ile hareket eden koyunlara benzeten paylaşımlar yapan sahte demokratlar, tanklarla, uçaklarla helikopterlerle millete kurşun yağdıran şerefsiz teröristlere tek laf etmeden nadir yasanmış bir dövülen asker görüntüsüne mal bulmuş mağribi gibi sarılan hiç kimse bu sayfada benim arkadaşım olarak kalmasın lütfen...

Ben gördüğüm de çıkarıyorum zaten. Öyle davranmak benim düşünce özgürlüğüm diyebilirsiniz tabi… Buda benim düşünce özgürlüğüm. (Bu konuda yorum bile istemiyorum)

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Mustafa Kemal Atatürk

 

El konulan okula Beykozlu şehidin adı verildi
Önceki El konulan okula Beykozlu şehidin adı verildi
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz