Beykoz Kaymakamı’ndan spora teşekkür belgesi

  • 0
  • 5297

Beykoz İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük’e, çalışmalardan ötürü Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı tarafından bir teşekkür belgesi verildi.

Göreve atandığından bu yana Beykoz İlçesinde Sportif anlamda branşlarda çeşitlilik ve bir biri ardına gelen gerek bireysel gerekse de takım sporları ile ilçenin atılım yapmasında katkıları olan Bülent Küçük almış olduğu Başarı Belgesinden dolayı son derece mutlu idi. Küçük yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Çalışmalarımızı yakından takip edip, her etkinliğimizde desteğini esirgemeyen bizlerin yanında olan sanata, sanatçıya, spora, sporcuya, insana kat ve kat değer veren Beykoz Kaymakamımız Sayın Ahmet Katırcı’ya vermiş olduğu başarı belgesi için sonsuz teşekkür ederim.”

Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı ise İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük’ün çok başarılı bir görev süreci yaşadığını ve de bunu yakından takip edip fırsat buldukça yanlarında olma gayretinde olduklarını ifade etti.

Katırcı, Bülent Küçük Müdürümüz şahsında Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünde görev yapan çalışma arkadaşlarında başarılar diliyor ve de kutluyorum ” dedi.

Spor Servisi

Sarı yelek yangını ve kitleler psikolojisi
Önceki Sarı yelek yangını ve kitleler psikolojisi
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı