Beykoz Kaymakamı’na şampiyon master forması

  • 0
  • 6613
Beykoz Kaymakamı’na şampiyon master forması
Beykoz Kaymakamı’na şampiyon master forması
Beykoz Kaymakamı’na şampiyon master forması
Beykoz Kaymakamı’na şampiyon master forması

TMVFL Marmara 1. Grubu’nda mükemmel geçirerek, namağlup şampiyon olan Beykoz Masterler’i kutlamaları kabul etmeye devam ediyor.

TMVFL Marmara 1. Grubu’nda  mükemmel geçirerek, namağlup şampiyon olan Beykoz Masterler’i kutlamaları kabul etmeye devam ediyor.

Öte yandan 15 Nisan'da "Düzenlenecek Şampiyonluk Gecesi"  ile ilgili hazırlıklarını da sürdürüyor.

Yönetim, Beykoz İlçe Kaymakamı Sayın Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret ederek gece davetiyesini sundu ve akabinde de üzerinde kendisinin adının yazılı olduğu takım formasını günün anısına hediye etti.

Beykoz Masterler Spor Kulübü 2. Başkanı Zafer Baş, takımın forma reklam sponsoru BES Teknoloji Sahibi Mubin Çakmak, Kulüp Futbol Takımı oyuncularından Kerim Çelebi ve Kulüp Medya-İletişim Sorumlusu Talip Ercan'ın hazır bulunduğu ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti ifade eden Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı, "Sporun her yaşta yapılabileceğini hatta başarıların, şampiyonlukların da getirilebileceğini göstererek grup maçlarını şampiyon olarak tamamlayan Beykoz Masterler SK Futbol takımını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Umuyorum ki Antalya ilinde gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonası finallerinde başarılı sonuçlara da imza atacaklardır. Final müsabakasına kaldıkları anda onları desteklemek için Antalya'da yanlarında olacağımın sözünü veriyorum" diye konuştu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü 2. Başkanı Zafer Baş ise yaptığı konuşmada Beykoz Masterler Spor Kulübü Derneği’nin 2 yıl önce bir grup eski futbolcu tarafından kurulan bir kulüp hüviyetinde olduğunu hatırlatırken, "O zamandan bu zamana gelinen süreçte yakalanan başarı bizleri oldukça memnun etti. Beykoz İlçesine TMVFL Liginden bir şampiyonluk getirdiğimiz için gururluyuz. Bu başarımıza en büyük katkılardan biri ise BES Teknolojinin Sahibi Değerli Dostumuz Mubin Çakmak vasıtası ile geldi. Huzurlarınızda kendisine de teşekkürlerimi iletmek istiyoruz. Geçen seneki Türkiye Şampiyonasında heyecan ve tecrübesizliğimizin kurbanı olmuştuk. Bu sene ise İnşallah Antalya'dan derece ile döneceğiz. Finale kalıp Sayın Kaymakamımızı da Antalya'da final maçımızda görmek en büyük arzumuz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz'un gençlerinden şehitlerimize vefa
Önceki Beykoz'un gençlerinden şehitlerimize vefa
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Sonraki Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz