Son Dakika

Beykoz Kaymakamı, hür gazeteyle tanıştı

  • 0
  • 6817
Beykoz Kaymakamı, hür gazeteyle tanıştı
Beykoz Kaymakamı, hür gazeteyle tanıştı
Beykoz Kaymakamı, hür gazeteyle tanıştı
Beykoz Kaymakamı, hür gazeteyle tanıştı
Beykoz Kaymakamı, hür gazeteyle tanıştı

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve beraberindeki heyet, İlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli'yi ziyaret etti.

İlçede yaklaşık 20 yıldır yayın hayatını sürdüren düşünce platformu Dost Beykoz ekibi, Ağustos 2020'de ilçeye ataması yapılan Esengül Korkmaz Çiçekli'ye tanışma ziyareti gerçekleştirdi.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve beraberindekilerin Kaymakam Çiçekli'ye ziyareti yaklaşık 1 saat sürerken, bölge üzerinde görüş ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Beykoz'a tayin olmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, "Burası gerçekten çok başka bir yer. Bir yerde vali olacağına Beykoz'da Kaymakam ol demişlerdi de tamamen doğruymuş. İnsanı, doğası, çevresi çok özel bir yer. Sorunları yok değil, bizler o yüzden görev yapıyoruz ama fiziksel manada ve insan yapısı olarak çok güzel, çok özel bir yerdeyim. Umarım iz bırakabiliriz" ifadelerini kullandı.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür'e Beykoz eski Belediye Başkanı ve Dost Beykoz Başyazarı Muharrem Ergül, Yayın Kurulu Başkanı Sinan Kavrak ve Yazar Elif Çelik eşlik etti.

Eğitimden çevreye, yapılmak istenenlerden yapılamayanlara kadar birçok konunun konuşulduğu ziyarette Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Kaymakam Çiçekli'ye günün anısına bir vazo hediye etti.

Başyazar Muharrem Ergül de geçmişte Beykoz'da edindiği tecrübeleri ve ihtiyaç duyulması halinde Kaymakam Çiçekli ile tecrübelerini paylaşmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

Eski Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Beykoz'un tarihi ve çehresiyle ilgili geçmiş dönemlerde araştırmaları sonucu edindiği bilgileri ve anekdotları da Çiçekli ile paylaştı.

Ergül, Çiçekli'ye kendisinin hatırlarını kaleme aldığı ve Beykoz Belediyesi'nin baskısını gerçekleştirdiği Muharrem Ergül kitabını hediye etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Haber Merkezi

Beykoz’da AK Partiyi kaybettirenler
Önceki Beykoz’da AK Partiyi kaybettirenler
Beykoz STK çalışma grupları
Sonraki Beykoz STK çalışma grupları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz