Beykoz Kaymakamı, Dernekler Birliğini ziyaret etti

  • 11.10.2020 17:59
  • Güncelleme: 11.10.2020 18:00
  • Okunma: 6141 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Dernekler Birliğinin aylık olağan toplantısına katıldı.
Beykoz Kaymakamı, Dernekler Birliğini ziyaret etti

Kaymakam Çiçekli, kendisine hoş geldiniz ziyareti yapan kurumlara gerçekleştirdiği iadeyi ziyaretler kapsamında, Dernekler Birliğinin Çankırılılar Derneğinde gerçekleşen aylık olağan toplantısına katıldı.

Toplantı başlamadan önce Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Kars-Ardahan-Iğdır KAI Başkanı Esengül Yılmaz ve ev Sahibi Bilal Karabacak ile Çankırılılar Derneği’nin tuz odasını ziyaret ederek, kısa bir tuz terapisine katıldı.

Salgın hastalık sebebiyle tedbirlerin alındığı toplantıda, konuklara ön mutabakat sonrası, kapalı şişe su dışında ikram da bulunulmadı.

Toplantıyı, ev sahibi sıfatıyla, Dernekler Birliği Başkanı Bilal Karabacak yönetti.

Toplantıya katılan Dernek Başkanları sırayla kendilerini tanıttıktan sonra nezaket ziyareti kapsamında ilçe genelindeki gözlemledikleri sıkıntıları, Kaymakam Çiçekli'ye aktardı.

Beykoz Dernekler Birliği Başkanı Bilal Karabacak yaptığı konuşmada, Kaymakam Çiçekli’ye nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederken kısa bir bilgilendirme yaptı.

Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’de nezaket ziyaretleri kapsamındaki iadeyi ziyaretlerinde böyle güzel bir ortamda STK temsilcileri ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, Beykoz Dernekler Birliği’ne teşekkür etti.

Toplantı kapsamında, imar, Beykoz’a eğitim araştırma hastanesi kazandırılması, spor, işsizlik, uyuşturucu, trafik ve engelli dünyası gibi birçok sıkıntı karşılıklı dile getirildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz