Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı görevi bırakıyor

  • 05.07.2020 17:43
  • Güncelleme: 05.07.2020 17:51
  • Okunma: 18658 kez
  • Yorum: 0
Yaklaşık beş yıldır Beykoz’da Kaymakam olarak görev yapan Ahmet Katırcı görevi bırakıyor…
Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı görevi bırakıyor

2015 yılından beri Beykoz Kaymakamı olarak görev yapan ve toplumun birçok kesiminin sevgisini kazanan Ahmet katırcı emekli olmaya karar verdi…

Şu anda resmi izinli olan Kaymakam Ahmet Katırcı’nın izin dönüşünde dilekçesini vererek emekliliğini isteyeceği öğrenilirken onun yerine gelecek isimler arasında Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan ön planda olduğu bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan yine Beykoz Kaymakamı olarak atanması muhtemel isimler arasında İstanbul’a yakın bir ilçe Kaymakamının da masada olduğu bildirildi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet katırcı 2015 yılı Haziran ayı itibariyle Beykoz Kaymakamlığı görevine başlamıştı. Ahmet Katırcı 15 Temmuz hain darbe girişimde FSM Köprüsünde vatan hainleriyle mücadele etmiş, o süreçte rahatsız olan dönemin Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i bir an bile yalnız bırakmamıştı.

Katırcı 15 Temmuz gecesi, emniyet mensuplarına ilçeye bütün giriş çıkışların kontrol altına alınması talimatını vermiş, bunun üzerine ağır iş makineleri ve hafriyat kamyonlarıyla ilçenin giriş çıkışları kontrol altında alınarak, FSM Köprüsündeki mücadeleye direkt olarak destek sağlanmıştı.

Beykoz’da Kaymakam baba olarak bilinen Ahmet Katırcı’nın oğlu Mehmet Buğra Katırcı’da kısa süre önce Kaymakam Adayı olarak memleketi Niğde’ye atanmıştı.

Kaymakam Ahmet Katırcı’nın emekli olduktan sonra da Beykoz’da oturacağı öğrenildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz