Ekonomi

Beykoz Kavacık'ta Vestel Kafe Vesto açılıyor

Beykoz Kavacık'ta Vestel Kafe Vesto açılıyor
09.12.2016 11:08
| | |
11297

Türk teknoloji devi Vestel, Kafe Vesto ismiyle Beşiktaş'tan sonra Beykoz Kavacık'ta da teknolojiyi kafeterya sektörüne taşıyor.

Kafe Vesto adındaki kafeterya zincirinin ilk mağazası İstanbul Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi'nde açıldı, ikinci mağaza ise Beykoz Kavacık'ta Turnacıoğlu Telekom tarafından kuruluyor.

En yeni televizyon modellerinden sanal gerçeklik (VR) gözlüklerine, beyaz eşyadan ankastre ürünlerine kadar tüm çeşitlerin yer alacağı Kafe Vesto'larda, müşterilere birçok deneyim sunulacak.

Beykoz Kavacık'ta kurduğu Kafe Vesto ile ilgili Dost Beykoz'a açıklamalar yapan Turnacıoğlu Telekom İcra Kurulu Başkanı Mustafa Turnacıoğlu, Vestel, Vesto Kafe'de müşterilerinin, kahve eşliğinde kendi ürünlerini test edebilme olanağı olacağı kaydetti.

Beykoz'da teknoloji alanında oldukça ciddi yatırımları olan Turncıoğlu Telekom, Beykoz Vesto Kafe'yi açarak bir ilki daha gerçekleştiriyor. Turnacıoğlu daha önce Kavacık'ta ilk GSM Plazayı ve Samsung mağazasını açarak adından söz ettirmişti.

Turnacıoğlu, açıklamasında, "Projemizin ilginç ve Beykoz'da ilk kez hayata geçirilen bir proje. Teknoloji meraklılarında ilgi uyandıracağına inanıyorum. Vestel teknolojisini tüketicinin ayağına getiriyoruz. Vestel’in kafelerinde kahve içip keyif yaparken bir yandan da Vestel’in tüm ürünleri incelenebilecek..." dedi.

Yurtdışında çok sayıda olan bu teknolojik Kafeler için Turnacıoğlu Telekom İcra Kurulu Başkanı Mustafa Turnacıoğlu, “Mağazamıza gelen müşteriler genellikle bir ürün satın alma psikolojisine giriyor. Bu da onları rahat hissettirmiyor. Kafe Vesto’da bu algıyı değiştirmek istiyoruz. Müşteriler gelsinler, çay veya kahvelerini içsinler. Ücretsiz olarak internete bağlansınlar. Vestel ürünlerini tanısınlar ve denesinler” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Vestel Kafe Vesto, Mustafa Turnacıoğlu, Turnacıoğlu Telekom, Teknoloji, Yatırım

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"