Beykoz Kavacık'ta her gün ücretsiz çorba

  • 0
  • 19905
Beykoz Kavacık'ta her gün ücretsiz çorba
Beykoz Kavacık'ta her gün ücretsiz çorba

Beykoz Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine açılan Millet Sofrası, her gün ziyaretçilerine ücretsiz sıcak çorba ikramında bulunuyor.

Beykoz Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine evde sıcak yemek hizmetini tek merkezden yürütmek amacıyla Kavacık’ta hizmete açılan Millet Sofrası, her gün sıcak çorba ikramının yanı sıra cenaze evlerine yemek hizmeti de sağlanıyor.

Haftanın her günü 2 çeşit çorba ikramı olan Beykoz Millet Sofrası’nda ikramlar her gün 06.00 ile 20.00 arasında devam ediyor.

Açıldığı günden itibaren öğrenciler, gençler ve çalışanların müdavimi olan Millet Sofrası, ulusal basının da dikkatini çekti.

Restoran standartlarında ki Millet Sofrası, aynı zaman da öğle arasında öğrencilerin hem karınlarını doyurup hem de ders çalışabileceği gözde yer haline geldi.

Herkese kapısı açık olan Beykoz Millet Sofrası projesi ilçe sakinleri tarafından da büyü takdir topluyor.

A Haber'den Pınar Özenç'in haberine konu olan Millet Sofrası ile ilgili Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da bir paylaşımda bulundu.

Aydın, "Gönülleri ısıtan bir yer olsun istemiştik, öyle de oldu çok şükür. Beykoz Millet Sofrası’na hemşehrilerimizin bu teveccühü bizi çok mutlu ediyor. Hala uğramadıysanız; haftanın yedi günü ücretsiz çorba ikramımızla buradayız, bekleriz." ifadelerini kullandı." dedi.

Haber Merkezi

Beykoz’un danışmanları faturayı Başkan Dilmaç’a kesti
Önceki Beykoz’un danışmanları faturayı Başkan Dilmaç’a kesti
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Sonraki CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz