Güncel

Beykoz Kavacık'ta araç çekme vurgunu... 1 Yaralı...

Beykoz Kavacık'ta araç çekme vurgunu... 1 Yaralı...
19.12.2016 18:43
| | |
15733

Beykoz Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Caddesi'ndeki Yediemin otoparkında araç çekme yüzünden çıkan kavgada silahlar konuştu.

İddiaya göre; aracı çekilen Hasan Kurt, aracını almak için Kavacık Orhan Veli Kanık Caddesi üzerindeki Uzunoğlu Otoparkına gitti. Burada, dışarıdan gelen başka bir grubun tartışmasına şahitlik eden Kurt, aracını teslim almak üzere gerekli işlemleri tamamlarken çıkan kavgayı ayırmak için girdiği mücadele de topuğundan yaralandı. 

Olay yerine giden Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri duruma müdahale etti. Görgü tanıkları ve otopark çalışanlarının ifadelerine göre 55 yaşındaki Hasan Kurt'un sadece çekici tarafından otoparka getirilen aracını almak üzere orada olduğu ve gerçekleşen olayla hiçbir alakası olmadığı belirtildi.

Hasan Kurt'un tedavisi Beykoz Devlet Hastanesi'nde yapılırken, otopark görevlisi emniyet mensupları tarafından gözaltına alındı. Öte yandan ayağındam vurularak yaralanan Kurt'un Trabzon Tonya nüfusuna kayıtlı olduğu ve Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'nde ikamet ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı...

Haber Merkezi      

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haberler, Hasan Kurt

reklam
1 Yorum
Ünal yavuz19.12.2016 20:50:18

Üç kezde Benim arabam çekilmişti araştırdım çekicinin ilçemiz dışından bir çekici olduğunu öğrendim neden diye sorduğumda bu bölgede çok fazla çekici araca ihtiyaç olduğunu çok fazla araba çekilmesi gerektiğini söylediler şaşırdım. hem bu trafik vakfıda ne oluyor ben onuda anlamadım. Kimin ekmeğine yağ sürüyor

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"