Beykoz Kavacık Meydanı düzenlemesi isyan ettirdi

  • 20.01.2022 22:05
  • Güncelleme: 20.01.2022 22:05
  • Okunma: 4705 kez
  • Yorum: 1
Beykoz'un transit geçiş noktalarından olan Kavacık Meydanı'nda yapılan trafik düzenlemesi vatandaşları isyan ettirdi.
Beykoz Kavacık Meydanı düzenlemesi isyan ettirdi

Kavacık Mahallesi'ndeki ana caddelerde yeniden yapılan kaldırım çalışması sonucu yolların daraltılmasından şikayet eden vatandaşların şikayetine bir yenisi daha eklendi.

Kavacık Meydanı'ndaki üçe ayrılan yolda yapılan trafik akışına ilişkin düzenleme otobüs duraklarının lokasyonunu da etkileyince vatandaşlar şikayetçi olmaya başladı.

Kavacık yönüne ve Çavuşbaşı yönüne giden 2 yolun güzergahı döşenen taşlarla ayrıldı. Bu durum İETT otobüslerinin ana yolda durmasına neden olunca uzun araç kuyrukları oluşmaya başladı.

Bazı vatandaşlar sosyal medya hesabından düzenlemeye tepki gösterirken, "Kavacık'ın en işlek durağı kapanmış oldu" ifadeleri kullanıldı.

Sosyal medya hesabından mevcut duruma ilişkin yorumda bulunan bir vatandaş, "Böyle bir şeye kim neden oldu ise fikrini değişsin. Mantıksız bir durum. Tutar yanı yok. Kavacık'ın en işlek durağı kapanmış oldu. Eve dönerken otobüse nereden bineceğim belli değil. Bir çözüm bulun ama bu yaptığınızdan daha mantıklı ve işe yarar olsun lütfen." ifadelerini kullandı.

Bir başka vatandaş da şunları söyledi:

"Bu saçmalıktan kim sorumluysa vazgeçsin!!! Herkes şikayetçi. Arabalar yönünü bulamıyor. Otobüse binecek durak kalmadı. 2 durak iptal oldu. Trafiğe neden oluyor bu değişiklik. Eski haline geri dönülsün."

Yetkililerin yeni yapılan düzenlemeye müdahale edip etmeyecekleri ise belirsizliğini koruyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Serkan (4 ay önce)

HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK

Yorum Yaz