Beykoz Kavacık Mahallesinde Sağlık Ocağı açılışı yapıldı

  • 0
  • 3581
Beykoz Kavacık Mahallesinde Sağlık Ocağı açılışı yapıldı
Beykoz Kavacık Mahallesinde Sağlık Ocağı açılışı yapıldı
Beykoz Kavacık Mahallesinde Sağlık Ocağı açılışı yapıldı

Beykoz Kavacık Mahallesinde yapımı tamamlanan sağlık ocağı hizmet vermeye başladı. Sağlık ocağı için açılış programı düzenlendi.

MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter ve Kavacık Mahallesi Muhtarı Yasemin Şahin açılış kurdelesini birlikte kesti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz Ramazan Ayında Kavacık'ta düzenlediği iftar programında bazı partililer ve vatandaşlarla bir araya gelmiş, sağlık ocağı yapımı için elinden geleni yapacağını söylemişti.

Yönter açılışta yaptığı konuşmada, Kavacık’ın İstanbul'un önemli bir iş ve hayat merkezi olduğunu ifade ederek, İstanbul'un 39 ilçesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.

Yönter, Kavacık Mahallesi'nde bir sağlık ocağının bulunmamasının önemli bir eksiklik olduğunu ifade ederek, "Bu eksikliğin telafisinde bizlere destek veren, yardım eden başta Sağlık Bakanımız olmak üzere bütün yetkililerimize, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerine, her şeyden ve hepsinden önce de Sayın muhtarımıza elbette teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

“İstanbul'un 39 ilçesi için gece gündüz demeden, nefes alır gibi 7/24 esasına dayalı olarak çalışacağız. Sonunda başaracağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak da Cumhur İttifakı olarak da hakkımızı alacağız” diye konuşan İzzet Ulvi Yönter, sağlık ocağının hayırlı olmasını diledi.

Açılış programına, MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal, MYK Üyeleri Nevzat Ünlütürk, Şahin Gürz, Gökhan Türkeş Öngel, Nur Tuğba Aktay’da hazır bulundu.

Beykoz Belediye Meclis Üyesi Recayi Çelik, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun ve birçok mahalle muhtarının katıldığı program sonunda Kavacık Spor Kulübü Başkanı Enes Kararmaz İzzet Ulvi Yönter’e Kavacıkspor forması hediye etti.

Haber Merkezi

Mevsimin en bol yağmurlarında barajlarda alarm - 2
Önceki Mevsimin en bol yağmurlarında barajlarda alarm - 2
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz