Yaşam

Beykoz KAS-DER'de düğün mutluluğu

Beykoz KAS-DER'de düğün mutluluğu
09.06.2015 12:35
| | |
6507

KAS-DER Beykoz Başkan Yardımcısı Ümit Sucuoğlu, Seza Seray Erak ile dünyaevine girdi.

Kastamonulular Derneği (KAS-DER)'in Beykoz Şube Başkan Yardımcısı Uğur Sucuoğlu, Seza Seray Erak ile dünyaevine girdi. Beykoz Çamlıkbahçe Restaurant'ta Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç'ın kıydığı nikâha MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ila KAS-DER Beykoz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları katıldı.

Keriman-Mehmet Sucuoğlu'nun oğulları Ümit Sucuoğlu, Zümriye-Selim Erak'ın kızları Seza Seray Erak ile bir ömür boyu mutluluk için 'Evet' dedi. Beykoz'da yaşayan Kastamonuluların hemşerileri Ümit Sucuoğlu'nu yalnız bırakmadığı gecede Milliyetçi Hareket Partisi'nden de partili dostları damada destek verdi.

Programının yoğunluğuna rağmen düğüne katılan MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, gecenin sonuna değin genç çifti yalnız bırakmadı. Düğün sonunda genç çifte bir ömür mutluluk dileyen Murat Başesgioğlu, aileyle birlikte hatıra fotoğrafı da çekindi.

Dost Beykoz olarak bizler de Seray-Ümit Sucuoğlu çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, KAS-DER, Düğün, Süleymen Çalık, Murat Bağesgioğlu, Hanefi Dilmaç, Uğur Sucuoğlu, Seza Seray Erak, Kastamonulular Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"