Spor

Beykoz kartalları yüksekten uçuyor

Beykoz kartalları yüksekten uçuyor
11.07.2015 02:02
| | |
17333

Foto galeri

Dost Beykoz olarak ilçedeki spor okulları düzeyindeki ziyaretlerimizde yolumuz Beşiktaş Beykoz Basketbol Okulu Takımı’nın antrenman sahasına düştü.

Bir başka tanımlama ile ki bu ismi kulüp olarak da tescil ettirmiş durumdalar, Beykoz Kartallarının Bağcılar Eğitim SK ile Yıldız ve Genç Takımlar düzeyinde yaptıkları müsabakaları izledik.  Beykoz İlçesini İstanbul Mahalli Basketbol Liglerinde tam 10 ayrı takım ile temsil eden Beykoz Kartallarının çalışmasını takip edelim istedik.

 Abdi Polat Yönetimindeki Beykoz Kartalları Basketbol Takımları bu sene lige katılım sağlayacakları A Takım ile birlikte tam 10 yaş grubunda müsabakalarda boy göstermekte.

Erkek Takımlar olarak Junyor, Minik, Küçük, Yıldız, Genç, Ümit ve A Takımının yanı sıra Kızlarda Minik-Küçük-Yıldız ve Genç Takımları ile Beykoz İlçesesini İstanbul Mahalli Basketbol Liglerinde temsil etmekteler. Bu alanda Beykoz İlçesinde yaş kategorileri bakımından en fazla takıma sahip bir kulüp olarak dikkatleri fazlası ile çekmekte.

Kavacık'ta bulunan Celal Aras Anadolu Lisesi Salonunda antrenmnalarına hafta içi programları ile devam etmekte olan siyah-beyazlı takım geleceğe umutla bakıyor. Sıkı bir çalışma programının muhatabı olan tüm takımlar, belirli zaman dilimlerinde gerçekeleşen özel maç programları ile maç deneyimlerini de kazanmakta. Bu hafta Bağcılar ilçesinden bir takım olan Bağcılar Eğitin SK Yıldız ve Genç Takımlarını Celal Aras Anadolu Lisesi Salonunda konuk ettiler. Gerçekten de izlediğimiz kadarı ile çok mücadeleci, maça konsantre olan bir takım yaratmış Abdi Hoca...

"Katıldığımız İstanbul Mahalli Basketbol Liglerinde Beykoz İlçesinin temsil etmenin gurubu yaşıyoruz. Kendi bünyemizden çıkardığımız sporcular ile katıldığım değişikyaş kategorilerinde dereceler yapmaya başladık. Bu başarılar kademe, kademe ilerldiğinde üst basamağa gelindiğinde bu sene ilk kez liglere girecek olan A Takımımıza da yansıyacak, bundan eminim"

diye konuşan Beykoz Kartalları SK Basketbol Şubesi Sorumlusu ve Baş Antrenörü Abdi Polat, antrenman programlarının Yaz-Kış ayrımına gitmeden yılın 12 ayı sürdüğünü belirttikten sonra kayıtlarında  devam ettiği bilgisini iletti.

Beykoz Kartalları Spor Kulübünün Facebook üzerinden yayında olan bir Kulüp Profili de bulunmakta... Beykoz Kartalları adlı ismi girdiğinizde sayfa ve faaliyetler en geniş şekli ile karşınıza çıkabilmekte.

Bu arada Beykoz Kartalları Spor Kulübü Basketbol Takımı takip ettiğimiz müsabakalarda Bağcılar Eğitim SK Takımını Yıldızlar maçında 61-43 ve de Gençler Kategorisinde ise 52-36'lık skorlarla yenmesini bildi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Karttaları, Abdi Polat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"