Beykoz Kart başvuruları 17 Ağustos'ta başlayacak

  • 4
  • 32395
Beykoz Kart başvuruları 17 Ağustos'ta başlayacak
Beykoz Kart başvuruları 17 Ağustos'ta başlayacak
Beykoz Kart başvuruları 17 Ağustos'ta başlayacak
Beykoz Kart başvuruları 17 Ağustos'ta başlayacak

Beykozlular için birçok ayrıcalığı bünyesinde bulunduracak olan Beykoz Kart başvuruları 17 Ağustos’tan itibariyle yapılabilecek.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın önemli sosyal projeleri arasında yer alan “Beykoz Kart” ilçe sakinlerinin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda hayata katılımını artırmak, geliştirmek ve belediye hizmetlerinde vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla hazırlandı.

Sosyal tesislerde %25 indirim 

“Beykoz Kart” sahipleri uygulama kapsamında Beykoz Belediyesine bağlı sosyal tesislerden, kent tarımı satış noktalarından, yüzme havuzu ve sosyal tesisler ile kültür merkezlerindeki biletli etkinliklerden %25 indirimli olarak yararlanacak.

"BeykozKart" ilçenin sosyal hayatına canlılık getirirken kart sahiplerine deprestij kazandıracak. 

Beykoz’da ikamet şartı  

Beykozlulara özel ve fotoğraflı olarak tasarlanan kartlar ön yüzdeki karekod uygulamasıyla, belirlenen hizmet noktalarında güvenle kullanılacak.

BeykozKart’a yalnızca ikameti ilçede bulunan ilçe sakinleri başvuruda bulunabilecek. 

Kent hizmetlerinde avantaj getiren uygulama kapsamında karta yüklenen sosyal yardım özelliği ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerealışveriş kolaylığı sağlayacak.

Nasıl başvurulur?

İlçe sakinleri kent hizmetlerinde avantajlarla dolu “Beykoz Kart”a 17 Ağustos 2020 Pazartesi gününden itibaren, https://beykozkart.beykoz.bel.tr/kart/ adresi üzerinden online olarakbaşvuruda bulunabilecek.

Beykozlular kartlarını 1 hafta sonra Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası girişindeki kart teslim noktasından alabilecek.

Haber Merkezi

Beykoz'da elektrik kesintileri (13 Ağustos 2020)
Önceki Beykoz'da elektrik kesintileri (13 Ağustos 2020)
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Yorumlar (4 Yorum)

fatma (2 yıl önce)

Başkanımız Beykoz'un gördüğü en iyi başkan. Çok güzel hizmet veriyorsunuz Allah sizden razı olsun bakanım. Beykoz İstanbul'un en iyi ilçesi ve en iyi başkana sahip.

Ülkücü (2 yıl önce)

BEYKOZU ANLAMAK ICIN BEYKOZU KALBEN SEVMEK LAZIM SEVEN ADAM BEYKOZ ICIN CALISIR. ISTANBUL DA EN IYI KONUM OLARAK OLSUN HAVASI DOGASIYLA TEK ILCE BEYKOZ DUR. MILLIYETCI OLAN TEK SEMTTIR.

Mehmet Kerim ayan (2 yıl önce)

Keşke renkleri sarı siyah olsaydı

Mustafa (2 yıl önce)

Beykoz da iş sağsı yok acarlara Çalışan belediye var metro varmı beykozda gelen koltukta oturuyor

Yorum Yaz