Beykoz Kanlıca’da otelde kalıyorlar

  • 23.06.2017 00:16
  • Güncelleme: 23.06.2017 00:16
  • Okunma: 9781 kez
  • Yorum: 0
Kısa süre önce eşinden boşanmasıyla magazin dünyasının gündemine oturan Mustafa Ceceli’nin, Selim İmer ile birlikte Kanlıca’da bir otelde kaldığı iddia edildi.
Beykoz Kanlıca’da otelde kalıyorlar

Cecelistler bu aşkın peşini bırakmıyor. Mustafa Ceceli’nin Selin İmer’le beraberliğine tepki gösteren fanlar, ikiliyi Boğaz’da baş başa yemek yerken görüntülemeyi başardı.

Eski eşi Sinem Gedik'ten boşandıktan bir gün sonra Selin İmer'le birlikte olduğu ortaya çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli’yi hayranları yakaladı. Ceceli’nin Selin İmer ile olan beraberliğine karşı olan genç fanatikler, sevgilileri Kanlıca’daki bir restoranda baş başa görüntüledi.

Kanlıca’da otele yerleştiler

Fotoğrafta gayet keyifsiz olduğu gözlenen ikilinin çekildiklerinden habersiz sohbet ettikleri görüldü. Beykoz’da yeni evlerine geçmek için tadilatın bitmesini bekleyen ikilinin, tadilat bitene kadar Kanlıca’daki bir otele yerleştikleri öğrenildi. Dikkat çeken bir diğer detay ise Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’in de bu semtte oturması oldu. Hatta otelle eski eşinin evine olan mesafenin 500 metre olduğu gözlendi. 

Haber Merkezi