Yaşam

Beykoz KAI Başkanı Metin Yıldız ebediyete uğurlandı

Beykoz KAI Başkanı Metin Yıldız ebediyete uğurlandı
25.11.2015 17:21
| | |
8267

Beykoz KAİ Başkanı Metin Yıldız için düzenlenen cenaze törenine, çok sayıda Beykozlu katıldı.KAİ Başkanı Metin Yıldız için düzenlenen cenaze törenine, çok sayıda Beykozlu katıldı.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrası Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldıran ancak 3 günlük yaşam mücadelesini kaybeden 49 yaşındaki Metin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı. Beykoz Merkez Cami'ndeki İkindi Namazı'na müteakip kılınan Cenaze Namazı sonrası, Metin Yıldız'ın tabutu omuzlara alındı. Aynı zamanda Kars, Ardahan ve Iğdır illerini birleştiren KAI Derneği'nin Başkanı da olan Metin Yıldız'ın cenaze törenine çok sayıda siyasi parti temsilcisi katıldı ve çelenk gönderdi. KAI Dernek Başkanı Metin Yıldız, ebediyete intikal ederken de birleştirici rolü üstlendi ve farklı görüşlerden, memleketlerden çok sayıda insanın omuz omuza saf tutmasını sağladı.

Beykoz Merkez Cami'nde gerçekleştirilen cenaze törenine, Metin Yıldız'ın ailesi, Dernek yöneticileri ve hemşerilerinin yanı sıra Beykoz protokolünden de katılım sağlandı. Gözyaşları içerisinde birbirlerine sarılan yakınları, ağabeyleri ve kardeşleri, kaybettikleri Metin Yıldız'ın acısını paylaştı. KAİ Başkanı Metin Yıldız'ın cenazesi, Şahinkaya'daki Aile Mezarlığı'na defnedilmek üzere araca bindirilirken, başta ağabeyi olmak üzere yakınları da taziyeleri kabul etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kars Ardahan Iğdır, KAI, Metin Yıldız, Vefat, Cenaze

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"