Spor

Beykoz jetçileri yuvaya mutlu döndü

04.06.2015 21:03
| | |
3305

Elazığ’da gerçekleşen Su Jeti Türkiye Şampiyonası 2. Etabı’nda Beykozlu sporcu Kaan Şanver şampiyonluk kazandı.

İlk ayağı Bodrum’da yapılan Türkiye Su Jeti Şampiyonası’nın 2. Ayak Yarışları, Elazığ Keban’da yapıldı. Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali ile birlikte yapılan yarışları binlerce seyirci izledi.

Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Keban Kaymakamlığı, Keban Belediyesi ve Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun ev sahipliğinde düzenlenen yarışlar ilk kez Keban Baraj Gölü’nde gerçekleştirildi. Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali ile birlikte yapılan yarışları binlerce seyirci takip etti. Flayboard gösterisinde Ali Komşusu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterini açarak Elazığlılardan büyük alkış aldı.

Beykoz İlçemizin spor kulüplerinden Su Jeti Spor Kulübü adına yarışmalara katılan sporcularımız başarıya imzaları attı. Kaan Şanver Yönetiminde yarışlara hazırlanan sporcularımız Elazığ etabında göstermiş olduğu performans ile ileriki etaplar için en büyük favorilerden biri olduklarını bir kez daha kanıtlamış oldular.

Su Jeti Spor Kulübü Sporcularının Elazığ Etabı yarışlarında yaptıkları derecelere gelince;

Kaan Şanver : 111-179 hp Birincisi

Serkan Kokol: Freestyle Üçüncüsü / Drag birincisi /  TMF Kupası Üçüncüsü

Derin Sağun:  180 hp üzeri üçüncüsü /  Pro Open üçüncüsü.

Beykoz Su Jeti Spor Kulübü Takımı Kaptanı Kaan Şanver yaptığı açıklamada Elazığ Etabını da başarı ile tamamladıklarını söylerken, "Elazığ'da bu spor dalına gösterilen ilgi bizi fazlası ile sevindirdi. Çok güzel ve heyecanlı yarışlar oldu. Sporcu arkadaşlarımla Beykoz'un ismini burada da temsil etmekten dolayı mutlu olduk. Şimdiden sonraki etaplar için heyecanlı bir sürece girdik. İnşallah sezon sonunda tüm etaplar toplamında da başarılı olup şampiyonluk kupasını Beykoz'a getireceğiz" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Su Jeti Spor Kulübü, Kaan Şanver, Elazığ

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"