Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı

  • 0
  • 21911
Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı
Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı
Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı
Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı
Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı
Beykoz İstanbul Vali'sini ağırladı

İstanbul Valisi Vasip Şahin, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Beykoz'a geldi. Vali Şahin'in programında Dost Beykoz yazarı Prof Dr. Faruk Şen'de vardı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, bir dizi ziyaretler dolayısıyla Beykoz'a geldi. Beraberindeki Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'yla birlikte ilçede temaslarda bulunan Vali ŞahinTAVAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Dost Beykoz yazarı Prof. Dr. Faruk Şen ve eşi Dr. İnci Şen’i ziyaret etti. Şen Ailesi'nin ardından Yoros Kalesi ve Anadolufeneri'ne de gelen Vali Vasip ŞahinBoğaz Komutanı Tümamiral Ercüment Tatlıoğlu'yla da buluştu. Programına Kaymakam Ahmet Katırcı'yla birlikte devam eden Vali Vasip ŞahinBeykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş ile bir araya geldi ve Müftü Demirtaş'tan ilçedeki din hizmetleri hakkında bilgi aldı. Yûşa Cami ve Türbesi'ni de ziyaret eden İstanbul Valisi Vasip Şahin, temaslarının ardından Beykoz'dan ayrıldı.

‘Vali Vasip Şahin, Kanlıca Yoğurdu’ndan tattı’

Küre ve Pütürge Kaymakamlığı'nın sonrasında Muş Vali Yardımcısı olan, ardından Mudurnu ve Kızılcahamam Kaymakamlığı görevinde bulunduktan sonra Düzce Vali Yardımcılığı ve Düzce Valisi olarak atanan Vasip Şahin, önce 2012 yılında Malatya Valisi ve sonra da 15 Eylül 2014 tarihli Valiler Kararnamesi ile İstanbul Valisi olmuştu. İstanbul Valisi olduktan sonra Beykoz'a ilk kez gelen Vasip Şahin, ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret eden Vali Şahin, bu sırada yeni atanan Ahmet Katırcı'ya da yeni görevinde başarılar diledi ve "Hayırlı olsun" dedi. Daha sonra ilçedeki programına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı eşliğinde devam eden İstanbul Valisi Vasip ŞahinDost Beykoz Yazarı ve aynı zamanda TAVAK Başkanı Prof. Dr. Faruk Şen'i Kanlıca'daki konutunda ziyaret etti. Aynı zamanda Psikaytr Doktor olan eşi İnci Şen ile birlikte Vali Şahin ve Kaymakam Katırcı'yı ağırlayan Prof. Faruk Şen, konuklarına ilk olarak Kanlıca Yoğurdu ikram etti.

Yerel yönetimlerden merkezi yönetimlere, siyasetten Avrupa Birliği'ne kadar pek çok konuda Prof. Faruk Şen ile karşılıklı sohbet eden Vali Vasip Şahin, bu sırada ailenin kendisine sunduğu ikramlardan da tattı. Pskiyatr olan Dr. İnci Şen'in Almanya dönüşü Türkiye'deki çalışmaları hakkında da bilgi alan İstanbul Valisi Vasip Şahin, bu sırada duyduklarına inanamadı. Dr. İnci Şen'in kendisi gibi Doktor olan arkadaşlarıyla birlikte bir grup kurduklarını ve bu sırada hastaların 'gen haritalarını’ çıkartarak, elde ettikleri bulguları hastalığın tedavisinde kullandıklarını öğrenince çok şaşıran Vali Şahin, tüm bunların İstanbul'da gerçekleşiyor olması karşısında memnuniyetini de gizlemedi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ise Vali Vasip Şahin ile çok iyi bir uyum sağladı ve açılan konularda kendi fikirlerini Şen Ailesi'yle ve Vali Şahin’le paylaştı. Prof. Dr. Faruk Şen ise ziyaretin sonunda Vali Şahin ve Kaymakam Katırcı'yı araçlarına kadar uğurladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'yla birlikte ilçedeki ziyaretlerini sürdüren İstanbul Valisi Vasip ŞahinBoğaz Komutanlığı ve Beykoz Müftülüğü ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

Haber Merkezi

Karayalçın: ‘2019'da Beykoz'u kesin olarak alacağız!’
Önceki Karayalçın: ‘2019'da Beykoz'u kesin olarak alacağız!’
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz