Beykoz İshaklı Mahallesi'nde bordo mavi çılgınlığı

  • 25.12.2020 16:13
  • Güncelleme: 25.12.2020 20:23
  • Okunma: 9729 kez
  • Yorum: 0
Trabzon Spor Kulübü Yöneticisi, Trabzonluların yoğunlukla ikamet ettiği Beykoz İshaklı İlkokulunun 95 öğrencisine Trabzonspor forması ve oyuncaklar gönderdi.
Beykoz İshaklı Mahallesi'nde bordo mavi çılgınlığı

İshaklı Mahallesi İlkokulu'na gönderilen hediyelerle ilgili konuşan Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, ‘Bizim amacımız gelecek nesillerimizi, Trabzonspor sevgisi ile birleştirmek’ diyerek projelerin farklı köylerde devam edeceği müjdesini verdi.

İshaklı Mahallesi Muhtarı Ali Cinel, ‘Trabzonspor’umuzun değerli ikinci başkanına projeleri arasında bizim köyümüzü de unutmadığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz İshaklı halkı olarak gördüğünüz gibi her yeri Bordo Mavi'ye büründürmüş durumdayız. Bizim Trabzonspor sevgimiz çok başka’ diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

İshaklı İlköğretim Okulu Müdürü Elif Ercan, ‘bu şirin köyümüzün Bordo Mavi okulunu unutmayan sevgili Ertuğrul Doğan başkanımıza teşekkür ediyoruz’ dedi. Ercan sözlerinin devamında, ‘Pandemi dönemini çocuklarımızın evlerinde oturarak geçirmeleri onları bir hayli üzmüştü bu hediyelerle gözlerindeki mutluluğu görebiliyoruz’ ifadelerini kullandı.

Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan'ın görevlendirdiği Ömer Karakaş ise ‘Bu anlatılmaz, yaşanır bir çalışma. Çocuklarımıza Trabzonspor sevgisini aşılamak ve onları bu zorlu süreçte mutlu etmek mükemmel bir duygu’ dedi. Ömer Karakaş ayrıca kendisini bu güzel projede görevlendirdiği için Ertuğrul Doğan’a teşekkürlerini iletti.

Doğan, daha önce Diyarbakır'ın Bağacık köyündeki 128 çocuğa ve Afrika ülkesi olan Sudan'daki yetim çocuklara Trabzonspor forması ve çeşitli hediyeler göndermişti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İshaklı Mahallesi, Bordo Mavi