Beykoz İmam Hatip, Mehmetçik için kan toplayacak

  • 0
  • 8811

Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Barış Pınarı Harekatını yürüten Mehmetçiğe destek için kan bağışı kampanyası düzenliyor.

Türkçe öğretmeni Şerafettin Mart öncülüğünde, Barış Pınarı Harekatını yürüten Mehmetçiğe destek vermek amacıyla “Kanımızla Mehmetçiği Destekliyoruz” adıyla kan bağışı kampanyası düzenliyor.

Can Verenlere Kan Veriyoruz” mottosuyla, hem şehit olan Mehmetçiklere rahmet, hem de fiilen harekata katılan kahraman askerlere minnet ve şükran duygularını ifade eden kampanya, Zeynep Kamil Kızılay Kan Merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirilecek.

14 Kasım 2019 Perşembe günü saat 09.30 ila saat 17.00 arasında Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirilecek.

Sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği kampanya kapsamında, Barış Pınarı Harekatını yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Kahraman Mehmetçiğe destek amaçlı düzenlenen kampanya gün boyu devam edecek olup, Beykoz’daki resmi kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da katılımıyla rekor miktarda kan bağışına ulaşmayı hedefliyor.

Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Çatal, ilçe halkını kan bağışına katılmaya davet etti.

Haber Merkezi

11.11'de Beykoz'a 7 bin 500 fidan
Önceki 11.11'de Beykoz'a 7 bin 500 fidan
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz