Spor

Beykoz'da tarafsızlık ilkesi istifa getirdi

Beykoz'da tarafsızlık ilkesi istifa getirdi
29.03.2017 20:53
| | |
4789

Daha önce vekâleten atanan İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük’ün ataması asaleten yapılınca Kavacık Spor Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Asaleten atanmasını bir basın açıklamasıyla Beykoz kamuoyuna duyuran Küçük, tarafsızlık ilkesi gereği Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu…

Küçük açıklamasında şöyle dedi:  

Saygıdeğer Basın Mensupları;

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Bildiğiniz üzere; kısa bir zaman önce vekâleten yürüttüğüm Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevime mazbatamı alarak asaleten atandım.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak; Eşitlik, Adalet, Şeffaflık ilkesi ile hareket etmek tüm spor camiasında huzurlu ve uyumlu çalışma ortamı oluşturmak en temel görev ve sorumluluğumdur. Camiamızdaki tüm sporculara ve spor kulüplerine eşit mesafede olarak maddi manevi gereken desteği sağlamada ve yönetsel süreçlerde adaletli tavrımızı korumak güvenin ve motivasyonun oluşturulmasında önem arz etmektedir. 

Beykoz Halkımızın beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve ilçemizin Spor alanında hak ettiği seviyeye getirebilmek temel hedefimdir. 

İlçe Spor Müdürü olarak tüm Spor Kulüplerin doğal üyesi ve en büyük destekçisiyim. Meslek Etiği ve Sporcu Ahlakının gereği olarak; Kadromu almadan önce yürüttüğüm Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden istifa ettiğimi sizlerle paylaşmak istedim. Geçmişte aynı yolda yürüdüğüm Kavacık Spor Kulübü olmak üzere tüm Beykoz İlçe Spor Kulüplerime, bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar diliyorum.

Bu makamda bulunduğum sürece; Maddi Manevi desteklerimiz tüm kulüplerimize eşit ve adaletli olarak devam edecektir. 

Sevgi ve Saygılarımla

Bülent KÜÇÜK / Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  

Anahtar Kelimeler: Beykoz İlçe Spor Müdürü, Bülent Küçük

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"