Beykoz İlçe Başkanından yeni Kaymakama ziyaret

  • Güncelleme: 05.08.2020 17:17
  • Okunma: 3623 kez
  • Yorum: 0
AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır, Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile beraberindekiler yeni Kaymakam Çiçekli'yi makamında ziyaret etti.
Beykoz İlçe Başkanından yeni Kaymakama ziyaret

Eski Kaymakam Ahmet Katırcı'nın emekli olmasıyla Beykoz'a atanan Esengül Korkmaz Çiçekli'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bu ziyaretler kapsamında Kaymakam Çiçekli, İstanbul Milletvekili Belma Satır, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker'i ağırladı.

Yaklaşık bir saat süren ziyaret süresince Beykoz üzerinde fikir alışverişinde bulunulduğu öğrenilirken, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, yeni Kaymakam'a ilçenin simgesi olarak cam hediye etti.

Hayırlı olsun ziyareti sırasında sosyal mesafe ve maske kurallarına dikkat edilirken, İstanbul Milletvekili Belma Satır ile İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç da ziyarete ilişkin sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz" ifadelerini kullanıldı.

Kaymakam Çiçekli'ye olan hayırlı olsun ziyaretlerinin devam edeceği kaydedildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz