Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç söz verdi

  • Güncelleme: 02.02.2019 14:14
  • Okunma: 8907 kez
  • Yorum: 5
Bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Beykoz’a gelen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Beykoz İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti.
Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç söz verdi

Numan Kurtulmuş’un ziyareti sırasında açıklamalar yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “söz veriyorum Murat Aydın’ı Beykoz'a Başkan yapacağız” dedi.

Beykoz’un nüfusu düştü

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Furkan Çeliker ve eski ilçe başkanlarından Adem Sefer ve Salim Kararmaz’ın da yer aldığı buluşmada konuşan İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz nüfusunun 251 binden 246 bine düştüğünü ifade ederek, bunun nedenlerinin incelenmesi gerektiğini söyledi.

Aday belirlendikten sonra önce teşkilatla ardından halk ile buluşmalar gerçekleştirdiklerini aktaran Dilmaç, "Genel anlamda gidişatımız çok iyi. MHP'li arkadaşlarla bir anlaşma yaptık. % 56'nın üzerinde bir oy alarak Murat Aydın başkanımızı Beykoz'a başkan yapacağız. Bu da buradan sözümüz olsun" dedi.

Yoğun programına rağmen Numan Kurtulmuş'un Beykoz’a gelmiş olmasından da son derece memnun olduklarını kaydeden Başkan Dilmaç, Kurtulmuş’un ziyaretinin kendilerini motive ettiğini söyledi.

Murat Aydın: “Beykoz’a hizmet edeceğim”

Ardından kısa süre söz alan Belediye Başkan Adayı Murat Aydın herkesi selamladıktan sonra Numan Kurtulmuş'a "ağabeyim" diye hitap etti. "İyi ki Beykozluyum "diyen Murat Aydın 1 Nisan'dan itibaren Beykoz halkının teveccühüyle Beykoz'a hizmet edeceğini ifade etti.

AK Parti’nin Kavacık’taki İlçe binasında, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ve kalabalık bir partili grup tarafından karşılanan Kurtulmuş, İlçe Başkanı’nın odasında kısa bir durum değerlendirmesi yaptıktan sonra toplantı salonunda basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

Aydın ve Dilmaç’a teşekkür

AK Parti’nin tüm Türkiye’de olacağı gibi Beykoz’da da seçimleri farklı kazanacağına inandığını söyleyen Prof. Kurtulmuş, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç'a ve Belediye Başkan Adayı Murat Aydın'a teşekkür etti.

Seçimlerin tarihi öneme sahip olduğunu bildiren Numan Kurtulmuş, sloganlarının neden seçildiğini açıkladı. 1994 yılında Tayyip Erdoğan belediyeciliği olarak bilinen neredeyse çeyrek asırdır icraatlarının olduğunu söyleyen Numan Kurtulmuş, bunlarla beraber eksik taraflarının da olduğunu kaydetti.

Kurtulmuş şöyle devam etti:

İnsanların yollarını, köprülerini, hastanelerini yaparsınız fakat asıl olan gönüller kazanmaktır. Gönül köprüsü kurmaktır. Gönüllerde olmayan siyasetçi de kalıcı olamaz. Dolayısıyla bu dönem temel sloganımız; “tevazu, samimiyet, gayret” ile “önce millet, önce memlekettir”. Memleket işi, gönül işi diye başladık ve belediye işi, gönül işi diye devam ediyoruz. Sizlerden beklentimiz; yapılanların anlatılmasıdır. Bu vesile ile önce insanların gönlünü kazanmaktır. İkinci safha ise oylarını almaktır. Bize oy vermeyen kardeşlerimiz var. Onların da kapısını çalacağız ve onların da gönüllerini kazanacağız. Bununla beraber Büyük Türkiye yürüyüşümüz devam edecek.

Şunu biliyoruz; ne kadar iktidar olursanız olun, ne kadar güçlü olursanız olun; seçim masa başında kazanılmaz, seçim sahada kazanılır!

Gayret ve samimiyetle bu mücadeleyi sürdüreceğiz.

Neden büyük ve güçlü Türkiye olmamız gerektiğini sizlere açıklamak isterim. Bugün 1 Şubat 2019. 1 Şubat 1979'da Türkiye'de önemli bir gazeteci (Abdi İpekçi) bir suikasta kurban gitti. Bundan tam 40 sene evvel. Türkiye 80 öncesi dönemde sağ ve sol çatışması nedeniyle 5 bine yakın gencecik vatan evladını toprağa verdi. Bu kavganın sebebi neydi. O dönem dünyada küresel güçler arasında soğuk savaş vardı. Ve bu savaşın ana merkezlerinden birisi de Anadolu Topraklarıydı. Bu savaşın iki büyük gücü Amerika ve Rusya bu savaşı kendileri vermiyor. Maalesef sağ-sol çatışmaları ile bunu yapıyorlardı. Ne yazık ki Abdi İpekçi, Uğur Mumcu ve üniversite hocaları gibi değerli insanlar yitip gittiler. Bu gidişler tekrar olmasın, değerlerimiz kaybolmasın diye işte biz Büyük ve Güçlü Türkiye olmalıyız…

Numan Kurtulmuş'a Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Çeşm-i Bülbül minyatürü hediye edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (5 Yorum)

emine okutan (2 yıl önce)

Hanefi Dilmaç ın sözü senettir

Hakan (2 yıl önce)

Mesa nef Acarkent ve belediye baskanina jet imar cikardi Akparti Peki sade vatandaşa?hayir.Size oy filan yok artik..insanlari zenci beyaz diye ikiye böldünüz

İsmail Bal (2 yıl önce)

Evet Beykoz nufusü çok düşdü başkanım birazda Suriye Afganlı özbekli lazım millete haber verelim burlada boş diye kendi vatandaşımiz aç ölüyor ülke bu hale geldi

Poyrazlı (2 yıl önce)

Poyrazköye imar istiyoruz imar öngörünum yalanıni bırakin artık.ne konusursanız konusun imar vermedikten sonra hepsi angarya.poyrazın nüfusu azaldi iki bakkal bir frın.kimse yikik dökuk evllerini önaramiyor cünķu izin vermiyorsunuz.devlet nasıl insanlarin tapulu yerlerine imar veremez vermez sovyetler birliği dağıldı komistlik bitti ama buralarda devam ediyor...!!..

ersoy (2 yıl önce)

%56 çok havadan olmuş

Yorum Yaz