Beykoz için Alaattin Köseler ile birlikteyiz

  • 0
  • 4051
Beykoz için Alaattin Köseler ile birlikteyiz
Beykoz için Alaattin Köseler ile birlikteyiz
Beykoz için Alaattin Köseler ile birlikteyiz

CHP Kontenjan Meclis Üyesi Adayı Bilgehan Murat Miniç, “Beykoz'un çocukları Beykoz'u yönetsin diye Alaattin Köseler ile birlikteyiz. Derdimiz, Beykozluların Beykoz'da kalması. Bunun için kapı kapı gezeceğiz ve seçimi birlikte kazanacağız” dedi.

Geçmişte Büyük Birlik Partisi (BBP) ile İYİ Parti’den Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) saflarında, Alaattin Köseler ile birlikte seçim çalışmalarına başladı.

Beykoz’u Beykozluların kazanması için çalışacağız

Köseler ile İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen Miniç, CHP saflarında, Alaattin Köseler ile birlikte Beykoz’u Beykozluların kazanması için çalışacaklarını söyledi.

Miniç, “Derdimiz, Beykozluların Beykoz'da kalması. Derdimiz, Beykoz'un çocuklarının Beykoz'un yönetimine gelmesi. Bunun için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sahalara çıkacağız, sokaklara çıkacağız kapı kapı gezeceğiz. Ben inanıyorum Beykoz'da da bu seçimi hep birlikte kazanacağız” dedi.

Sokakta Alaattin Başkanın karşılığı var

Beykoz’un çocuklarının kazanması için CHP adayını beklediklerini ifade eden Miniç, şöyle konuştu: “Beykoz'un çocuklarıyla birlikte hareket edip Beykoz'u bu tek adam rejiminden Beykoz'u tepeden inme bir yönetimin elinden alma kabiliyetine sahibiz. Gönlümüzden geçen de açıkça söyleyeyim, Alaattin Başkan'dı. Sokakta Alaattin Başkan'ın gerçekten çok güzel bir karşılığı var. Bizim bu işe dahil olmamızla birlikte insanların da motivasyonunun arttığını görüyorum ben. Bir de Alaattin Başkan'ın geçmişten gelen bir belediye başkanlığı tecrübesi de var.”

Belediye çalışanları bize serzenişte bulunuyor

Beykoz Belediyesi’nden birçok arkadaşı, kardeşi olduğunu belirten Miniç, “Kardeşlerimiz özellikle bizde çok serzenişte bulunuyorlar. Çok kötü davranıldığı ve iş şartlarının kötü olması ile alakalı. Yine Beykoz'un STK'ları, spor kulüpleri birçok Beykoz ile insanımız bu ilçe belediyesi yönetiminden çok muzdarip olduğunu ifade ediyorlar. Biz de onlar için daha güzel bir Beykoz'u hep birlikte inşa edeceğiz. Alaattin Başkanımızın başkanlığında inşa edeceğiz diyoruz” ifadelerini kullandı.

Köseler ile çok güzel hatıralarımız var

Köseler ile Beykoz'dan çok güzel hatıraları olduğunu da dile getiren Miniç, “Paşabahçe’de ve Beykoz’da çok çevresi olan rahmetli Kenan Arslan abi vardı. Başkanımız Köseler’in de okul arkadaşı. 2019 seçimlerine bir ay kalmadan vefat etti Paşabahçe Hastanesi'nde. Ziyaretine gitmiştim, bana söyle demişti; ‘Alaattin Başkanla beraber abi kardeş tutuşun el ele şu Beykoz’u alın.’ O zaman bunu başaramadık ama şimdi ben Allah nasip ederse, Alaattin Başkanla bir abi kardeş çıkacağız bu yola çıktık. Kenan abinin de ruhunu şad edeceğiz inşallah. Onu o istediği manzarayı Beykoz'da izlettireceğiz” diye konuştu.

Bende köşe yazarıyım

Beykoz’da bir taban hareketi oluşturma kabiliyetine sahip olduklarını ve bunu başaracaklarına inandıklarını belirten Miniç, basın özgürlüğünün ne demek olduğunu da çok iyi bildiklerini söyledi.

Miniç, “Biliyorsunuz ben de Beykoz’daki bir yerel basın kuruluşunda köşe yazarlığı yapıyorum. Yerel basının ne zorluklarla karşılaştığını, hangi şartlarda yayıncılık, habercilik yapmaya çalıştığını iyi biliyoruz. Sizlerle seçim sürecinde ve kazandıktan sonra da sık sık bir araya gelerek, bu sorunların çözümü için ortak buluşmalar yapacağız” dedi.

Haber Merkezi

Beykoz’da 10 yaşındaki okul öğrencisi bıçaklandı
Önceki Beykoz’da 10 yaşındaki okul öğrencisi bıçaklandı
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti