Güncel

Beykoz huzurlu bir ilçe olsun diye

Beykoz huzurlu bir ilçe olsun diye
2014.11.03 00:00
| | |
3646

Beykoz Kaymakamlığı'nın web sitesi kanalıyla çalışmalarını ve yürüttüğü operasyonlarda alınan sonuçları kamuoyuyla paylaşan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü geçtiğimiz 15 gün içinde yapmış olduğu çalışmaların bilançosunu yayınladı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün sorumluluk sınırları içerisinde belirlenen noktalar ve umuma açık yerlerde saat: 20.00-23.00 saatleri arasında Narkotik, Asayiş, Yabancılar Şube ve Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne bağlı Motorize ekipler ve Trafik ekibinin katılımı ile sabit ve seyyar olarak yapılan Huzur 34 uygulamasında; 1161 kişinin üstleri ve araçları aranarak GBT sorgulamaları yapıldığı bildirildi.

Bu aramalarda 11 şahıs suçüstü yakalandığı, 1 kahvehaneye kumar oynanması için yer temin etmekten, 1 kahvehanede de tütün mamulleri tüketilmesinden 2 kişiye işlem yapıldığı kaydedildi

Yakalanan kişilerden 3,64 gr uyuşturucu madde, 1 adet silah bu silaha ait bir adet şarjör ve 12 adet fişek, 40 TL kumar parası, 1 adet okey takımı ele geçirildiği söylendi.

Öte yanda yapılan trafik kontrol denetimlerinde de 349 araç denetlenmiş,  6 araç sürücüsüne toplam 912 TL trafik cezası kesildiği ve 2 aracında trafikten men edildiği belirtildi.

Yine Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'nin yaptığı çalışmada aracı ile Beykoz'a gelerek uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen (torbacı tabir edilen) bir şahıs Beykoz'a geldiğinde satmak amacı ile getirdiği 5 parça halindeki satışa hazır vaziyetteki KOKAİN uyuşturucu maddesi ile birlikte yakalandı. Şahıs çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Opersayon, Narkotik, Asayiş, Yabancılar Şube, Önleyici Hizmetler, Şube Müdürlüğü

reklam
1 Yorum
Kamil beykozlu06.11.2014 10:04:02

Şakamı bu haber, gümüşsuyu , çukurçayır gençilk fosur fosur esrar içiyor siz 1adet okey takımı 40 tl para ele geçirildi :)

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"