Spor

Beykoz hentbolunda heyecanlı bekleyiş

2014.10.01 00:00
| | |
3473

Yalova'da gerçekleşen THF Bölgesel Lig müsabakalarını başarı ile tamamlayan Beykoz Belediye Hentbol Takımı 2. etap müsabakalarının başlamasını bekliyor.

Yeşil-Mavili ekibin Hentbol Takım Antrenörü İsmail Tarakçı yaptığı açıklamada, "Yalova'da beklediğimiz gibi ilk etabı kolayca geçtik. Şimdi 2.etap müsabakaları için çalışmalarımız devam etmekte. Bu etap İstanbul ilinde gerçekleşecek ve biz bunun kendi salonumuzda yani Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanabilmesi için oldukça istekliyiz. Salonumuzda bazı Hentbol oyunu oynanabilmesi için bazı çalışmaların yapılması gerekmekte ve biz bunların tamamlanması durumunda spor salonumuzda ilk kez bir Hentbol müsabakasını Beykozlulara izlettireceğimiz inancındayız." diye konuştu.

22-26 Ekim tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşecek müsabakalara Beykoz Belediyespor dışında, Kırklareli Lüleburgazspor, Aydın Ticaret Odası İÖSK, Isparta Aile ve Sos.Polt. GSK takımları iştirak edecek. Oynanacak karşılaşmalar sonunda en iyi puana sahip ilk 3 takım bu sezon THF 2.Liginde oynamaya hak kazanacak.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, İsmail Tarakçı, Hentbol

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"