Spor

Beykoz hentbolu süper lige hazırlanıyor

Beykoz hentbolu süper lige hazırlanıyor
21.07.2016 09:52
| | |
2929

2016-17 Sezonunda THF Süper Liginde oynamaya hak kazanan Beykoz Belediyespor Takımında imzalar atıldı.

Yeşil-Mavili ekibin sporcuları Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'nun makamında yapılan imza töreni ile yeni takımları ile resmi olarak da imzalarını atmış oldular.

Beykoz Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar'ın da hazır bulunduğu imza töreninde mazeret bildiren bazı sporcular dışında tam kadro hazır bulunan sporcuların heyecanları dikkatlerden kaçmadı.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yapmış olduğu açıklamada ilk kez yer alacakları Hentbol Süper Liginde, sezon sonunda Avrupa Kupalarına kalma başarısı gösteren bir ekip olma düşüncesinde olduklarını söylerken, " Ben aramıza yeni katılan sporcu kardeşlerimize hoş geldiniz dileklerimi iletirken geride kalan 2 sezonluk süreçte bu başarılara katkı sağlayan ve bu sezon aramızda olamayacak olan tüm sporcularımıza da en kalbi duygularım ile teşekkürlerimi iletmek isterim" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Takımı Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar, kadrolarına dahil ettikleri isimleri ise şöyle açıkladı;

Çağlayan Öztürk-Pivot (Bursa Nilüfer Belediyespor),

Gökhan Şanlı-Kaleci (İzmir Büyükşehir Belediyespor),

Murat Varlı-Kaleci (Bahçeşehir Okulları SK),

Burak Turan-Kaleci (Ankara Maliye Milli Piyango SK),

Okan Yalçıner-Sol Oyun Kurucu (Amasya Merzifon Belediyespor) ,

Yiğit Ilgın-Sol Kanat (Bahçeşehir Okulları SK),

Uğur Çoban-Ozan Arifoğlu (Beşiktaş)

 Boğaziçi ekibi İç Transferde ise Refik Tuğyan, Recai Dege, Ozan Erdoğan, Ömer Faruk Güldal, Meriç Asfuroğlu, Ümit Kırkayak ve Kaptan Cengiz Hatırnaz ile yeniden anlaşma sağladı.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı 10 günlük bir kamp için Kastamonu-Çatalzeytin'e gidecek. Ardından ise 11-14 Ağustos Tarihleri arasında İzmir'de gerçekleşecek Özel bir turnuvaya katılım sağlayacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Hentbol, Belediyespor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"