Beykoz hentbolu Göztepe’yi geçebilecek mi?

  • 03.11.2017 17:34
  • Güncelleme: 03.11.2017 17:36
  • Okunma: 5777 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor makus talihi tersine çevirme niyeti ile Cumartesi Günü Lider Göztepe'yi İzmir'e eli boş gönderme niyetinde.
Beykoz hentbolu Göztepe’yi geçebilecek mi?

Geçen sezon THF Erkekler Hentbol Süper Ligini ilk sezonunda 2. sırada tamamlayarak büyük bir sürprize neden olan Beykoz Belediyespor'da 2017-18 Sezonunda şanssızlıklar bir türlü bitmek bilmedi.

Önce takımın kalecisi Burak Turan yaşadığı sakatlığın ardından sezonu kapattı, ardından çıkılan maçlarda ise bu fazlası ile hissedildi. Bu olumsuzluğun yanı sıra son saniyelerde yaşanan puan kayıpları yeşil mavili ekipte üzüntüyü çifte katlamıştı.

Boğaziçi ekibi yarın (Cumartesi) Ligin dişli ekiplerinden İzmir Göztepespor'u konuk edecek. Karşılaşma öncesinde hazırlıklarını tamamlayan Beykoz Belediyespor'da herkes bir patlama ile lig havasına dönme niyetinde.

Beykoz Belediyespor Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar Göztepe karşılaşması öncesinde yaptığı açıklamada, “Göztepespor'un gücünü ve kadrosundaki isimleri hiç kimse göz ardı edemez de bizim de şiddetle puana ihtiyacımız var. Dolayısı ile oyuncularımız yarınki karşılaşmada varını yoğunu ortaya koyarak, lig havasına yeniden kendilerini dahil edecek bir skora imza atmak istiyor. Bu müsabakada yeni transfer ettiğimiz 2 oyuncumuzu da sahaya süreceğiz. Beykozlu sporseverlerden maçımıza gelip destek vermelerini bekliyoruz.” diye konuştu.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda Saat 16.00'da başlayacak müsabakayı Ankara bölgesinden Ahmet Koç ile Mersin bölgesinden Nedim Güneş ikilisi yönetecek. Maçın gözlemcisi ise Zonguldak bölgesinden Erhan Acar. İzmir Ekibi Göztepe bu müsabaka öncesinde 8 puanla lider durumda iken Beykoz Belediyespor ise 3 puan ile dokuzuncu sırada yer almakta.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz