Beykoz hentbolda yeniden lider

  • 0
  • 5869
Beykoz hentbolda yeniden lider
Beykoz hentbolda yeniden lider

THF Erkekler Hentbol 1.Liginde bir hafta daha geride kalırken Beykoz Belediyespor Lider durumda bulunuyor.

THF Erkekler Hentbol 1.Liginde bir hafta daha geride kalırken Beykoz Belediyespor Lider durumda bulunuyor.

Geçen hafta sonunda gerçekleşen son karşılaşmasında Hentbol SK Takımını 40-20 mağlup eden İstanbul ekibinde bu hafta sonu Bay olarak geçileceğinden maç yapılmayacak.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takım Antrenörleri İsmail Tarakçı ile Akın Yenigün yaptıkları ortak açıklamada artık ilk yarının tamamlanması için 3 maçlarının kaldığını söylerlerken, “ Biz haftayı lider tamamladık. Ligde şu ana kadar oynanan maçlardan sonra ortaya çıkan tabloya göre beklendiği gibi ilk 4 sırada yer alan takımların ilk ikiye girme yolunda büyük bir mücadele verdikleri gözlemlenmekte. Çok şanssız ve günümüzde olmadığımız bir Konya Selçuklu maçı dışında hedeflediğimiz tüm karşılaşmaları kazanmasını bildik” diye konuştular.

Hem ligde hem de Türkiye Kupasında mücadele eden bir takım olduklarının altını çizen Belediyespor’un Teknik Sorumluları, “Kupada gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Sürpriz sonuçlara imza atabileceğimiz düşüncesindeyiz. Ligdeki hedefimiz zaten belli. Zirve mücadelesi veren rakiplerimiz ile deplasmanda yapacağımız maçlardan alacağımız sonuçlar büyük önem arz etmekte. Bu arada artık iç saha maçlarımızı takip eden, bizlere destek olan bir tribün oluşmaya başladı. Bunun takımımız için önemli bir konu olduğunu da söylemek isteriz. Biz göreve geldiğimizde Beykozlulara bu sporu sevdireceğimiz beyan etmiştik. Bunun için ilk adımların atıldığını görmek gerçekten de güzel. Geleceğin Beykoz Belediyespor’un da oluşturmak için altyapı ve spor okulumuzda ciddi bir hamle başlattık” şeklinde konuştular.

Spor Servisi

Melek Baykal'dan Kenan Işık'a
Önceki Melek Baykal'dan Kenan Işık'a
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz