Spor

Beykoz hentbola iyice ısındı

Beykoz hentbola iyice ısındı
12.05.2016 13:23
| | |
3607

Son iki sezon üst üste yaşadığı şampiyonlukların ardından Beykoz Belediyesi Hentbol alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi.

Beykoz'da okullar bazında yapılan taramaların ardından oluşturulan altyapı ve Okul Takımları heyecanlı bir süreç yaşıyor.  Geçen sezon başlayan çalışmaların ardından yüzlerce öğrenciyi bu spor dalı ile buluşturan Beykoz Belediyespor hafta sonunda Pazar Günü düzenlenecek , "2. Gençlik Oyunları" ile bir kez daha Hentbol Heyecanını ilçede yaşatmayı amaçlıyor.

Salim Sefer, 10 takım ile salonda olacağız

Turnuva ile ilgili açıklamada bulunan Beykoz Belediyespor Altyapı Takımlar Koordinatörü ve 2. Gençlik Oyunları Organizasyon Komitesi Başkanı Salim Sefer, sporcuları ile birlikte kendilerinin de Teknik Komite olarak heyecan yaşadıklarını söyledi.

Sefer, “Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda Saat 10.30’da başlayacak Hentbol Şenliğimizde 10 Takım salonda mücadeleye çıkacak. Organizasyonumuzun ilkini geçen sene yapmış ve de büyük bir ilgiyi çekmeyi başarmıştık. Bu seneki programa da katılımın yüksek olmasını bekliyoruz. Öğrenci sporcularımız ve velilerimizi de değişik etkinliklere dahil edeceğiz. Özellikle onların katılacağı 7 Metre Atışının bu senede çekişmeye sahne olmasını bekliyoruz “ diye konuştu.

Sefer, kendisi ile birlikte Beykoz Belediyespor A Takım kadrosunda olan ve altyapı takımlar ve okullar antrenörleri Ufuk Çalık-Zeki Tepekurdu-Recai Dege ve Ömer Faruk Güldal’ın da takımların başında çıkacaklarını ifade ederken, “Organizasyonumuza Ortaokul Düzeyinde katılım olacak. Fatin Hoca O.O., Ahmet Mithat O.O., Ferda-Turan Takmaz O.O., Paşabahçe Ortaokulu, İshakağa Ortaokulu, Soğuksu Ortaokulu, Beykoz İmam-Hatip Ortaokulu, Ziya Ünsal Ortaokulu, Hacı Numan Ortaokulu ile birlikte bizim Lise düzeyindeki sporcularımızdan kurulu takımımız ile birlikte toplam 10 takım etkinlikte yer alacak.” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Belediyespor, Hentbol

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"