Beykoz Hentbol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor

  • 0
  • 6099
Beykoz Hentbol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor
Beykoz Hentbol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor
Beykoz Hentbol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor

Beykoz Belediyespor Erkek Hentbol Takımı Kastamonu-Çatalzeytin'de gerçekleştirdiği Kampın ardından çalışmalarına R. Şahin Köktürk Spor Salonu'nda devam ediyor.

Önümüzdeki sezon THF Süper Liginde mücadele etmeye hazırlanan Boğaziçi ekibinde çalışma temposu bir kademe daha arttı. Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda akşamları gerçekleşen çalışmalar yaklaşık 2 saat sürmekte.

Takım Antrenörü İsmail Tarakçı ile Yardımcı Antrenör Akın Yenigün nezaretine yapılan çalışmalarda sporcular yüksek tempo nedeni ile sıklıkla tişörtlerini değiştirme gereği duymakta. Çatalzeytin kampının ardından 2 Günlük aranın ardından antrenman programlarını belirlenen program dahilinde devam ettirdiklerini söyleyen Takım Antrenörü İsmail Tarakçı, oyuncularının göstermiş olduğu performanstan fazlası ile memnun görünmekte. 

"Süper Lig için kadromuza çok önemli takviyeler yaptık. Bu ana kadar ortaya koyan uyum ve tempo bizleri memnun etmekte. Bir süre daha belirlediğimiz programa uyacağız ardından hazırlık maçlarımız, turnuva maçlarımız başlayacak. Beykoz İlçesini Hentbol Liglerinde başarı ile temsil etmeye devam etme niyetindeyiz. Maçlarımızı kendi evimizde oynayacağız. Bunun için Salonda Fiziki şartlarda yenileme de devam etmekte. Ortaya koyacağımız performans ile Süper Lige renk katacağımızdan eminim " diye konuşan İsmail Tarakçı Ağustos ayı ortalarında İzmir'de Turnuvaya iştirak edeceklerinin bilgisin de iletti.

Spor Servisi

Soğuksuspor'da çim saha keyfi
Önceki Soğuksuspor'da çim saha keyfi
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz