Beykoz hentbol takımı İzmir yolcusu

  • 0
  • 5371
Beykoz hentbol takımı İzmir yolcusu
Beykoz hentbol takımı İzmir yolcusu
Beykoz hentbol takımı İzmir yolcusu

Beykoz'u bu yıl Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde temsil edecek Belediyespor son antrenmanını yaparak oynayacağı hazırlık turnuvası için İzmir'e gitti.

Antrenör İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün yönetiminde Reşat Şahin Köktürk Spor Salonunda yaptığı antrenmanda Göztepe, Bursa Nilüferspor ve Antalyaspor takımlarıyla özel  turnuva da karşılaşacak Beykoz  Belediyespor'da oyuncuların bir hayli moralli ve istekli oldukları gözlendi.

Antrenman sonunda görüşlerini aldığımız antrenörler İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün şöyle konuştu: "Hazırlıklarımıza 17 oyuncuyla devam ediyoruz. Kadromuzu oluşturduk. Beykoz'u Süper ligde en iyi şekilde temsil edeceğiz. Antrenman sonunda hazırlık turnuvası için İzmir'e hareket edeceğiz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü toplam 3 maç oynayacağız. Bu maçların takımımıza çok büyük katkısı olacak. Takımımızın son durumunu ve çalışmalarımızın karşılığını  görme şansı bulacağız. Daha sonra İstanbul'a dönüp çalışmalarımızı burada sürdüreceğiz. Eylül ayı başında Türkiye Kupası mücadelelerine çıkacağız. Eylül ayının ortalarında da Zağnos Spor takımıyla deplasmanda ilk lig maçımıza çıkacağız. Çok iyi çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın karşılığını gerek ligde gerekse Türkiye kupasında alacağımıza inanıyoruz." 

Spor Servisi

Beykoz'da voleybol emin ellerde
Önceki Beykoz'da voleybol emin ellerde
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz