Beykoz hazırlık maçına gençlerle çıkınca 1-3

  • 0
  • 2875
Beykoz hazırlık maçına gençlerle çıkınca 1-3
Beykoz hazırlık maçına gençlerle çıkınca 1-3
Beykoz hazırlık maçına gençlerle çıkınca 1-3

İstanbul SAL’de oluşan bir haftalık ertelemeyi boş geçirmek istemeyen kadrolar hazırlık maçlarıyla kondisyonlarını korumak istedi.

Erteleme haftasında, Ümraniye İnkılapspor ile evinde bir hazırlık maçı yapan Beykoz 1908 AŞ,  eksik kadroya sahaya çıktı.

Kalede genç Yakup görev yaparken, genelde yedek isimlerin ağırlıkta olduğu kadroda sakatlık ve hastalık nedeni ile kaleciler Oğuzhan ve Ahmet’in yanı sıra, Samet, Recep Berk, Çağrı, Koray, Ahmet Karaosmanoğlu ev Emir’de maç kadrosunda yer almadı.

Dk.21 Sol taraftan ceza alanına giren Oğulkan'ın sert şutunda Kaleci Recep Ağa topa uzanıp kornere çeldi.

Dk.23 İnkılapspor'un sağ tarftan kullandığı korner atışından seken top ani Beykoz kontra atağına dönüştü...rakip yarı alanına girip topu süren Oğulkan soldan ceza alanına girdi çektiği sert şutu uzak kale yönünden savunmadan baskı yapan rakibinden de sekip kornere çıktı.

Dk.59 Soldan gelişen İnkılapspor atağında taç çizgisi yanında Rıdvan'ın müdahale edemediği topu kapan Ahmet topu ceza alanı içindeki oyuna yeni dahil olan Ferhat'a topu aktardı onun da vuruşunda top Beykoz ağları ile buluşunca konuk takım 1-0 öne geçti.

Dk.65 Beykoz savunmasındaki hata sonrasında topu süren Ferhat takımının ve kendisinin ikinci golüne imzasını attı 2-0

Dk.75 Beykoz gol için çıkış yaptığı dakikalarda savunmada gedikler vermeye başladı, nitekim Anıl ile İnkılapspor müsabakada 3-0 öne geçti.

Dk.80 Sol kanattan çizgiye inen Tayfun Karadağ'ın yaptığı ortaya rakip arka direk yönünde etkili bir kafa vuruşu yapan Rıdvan Emanetoğlu maçı skorunu belirleyen golü kaydetti 3-1.

Stat: Beykoz

Hakem: Yetkin Akman

Beykoz 1908: Yakup, Berkay, Mehmet Yiğit (Dk.46 Rıdvan), Bartu (Dk.46 Yasin), Tayfun, Ali Özgül (Dk.46 Onur Aydın), Selçuk, Arda, Furkan Aksoy (Dk.46 Şerif), Oğulkan, Doğukan

Antrenör: Özgür Ataçocuğu

İnkılapspor: Recep Ağa, Okan, Ahmet, Emrah, Emirhan (Dk.55 Ferhat), Özgür (Dk.55 Mehmet Akif), Kadir, Berke, Anıl, Serhat, Baran

Antrenör: Onur Atila

Spor Servisi

Beykoz’da ev kadınları atıklardan tablo tasarlayacak
Önceki Beykoz’da ev kadınları atıklardan tablo tasarlayacak
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz