Beykoz halkına bir dokun bin ah işit

  • Güncelleme: 12.02.2020 09:50
  • Okunma: 16123 kez
  • Yorum: 1
İstanbul Times TV, Beykoz’daki yeni durumun nabzını tuttu. Beykoz Meydanı’nda vatandaşlara sorulan sorulara ilginç cevaplar verildi.
Beykoz halkına bir dokun bin ah işit

“Murat Aydın karşınızda olsa ona ne sormak isterdiniz?” şeklindeki soruya yanıtlar veren vatandaşların ilginç yorumları ve sorudan uzak cevaplar vermesi vatandaşların ne kadar dertli olduğunu da gözler önüne serdi.

Her kesimden insana sorulan aynı soruya, kimisi; ‘Murat Aydın Beykoz’un sorunlarını çözemez’ diye cevap verirken, kimisi de, ‘Murat Aydın’a değil, partisine güveniyorum’ şeklinde açıklamalar yaptı.

Beykoz Meydanı'nda yapılan sokak röportajlarında, vatandaşlar hemen denizin kenarına konulan ve sahil görüntüsünü bozan umumi tuvalettende şikayetçi oldu. Tuvaletin deniz görüntüsünü bozduğu gerekçesiyle kaldırılması istendi.

Haber Merkezi 

Yorumlar (1 Yorum)

mehmet CAN (10 ay önce)

Suriyeli çok deyip elinde sözcü gazetesi bulunan vatandaş Paşabahçedeki Beykoz devlet hastanesine git nöroloji bölümüne bir görün iftira atma beykozda istanbuldaki diğer ilçeleri kadar Suriyeli yoktur kazık kadar boyun var yalan söylemeye utanmıyormusun ? ne dediğini kendin de bilmiyorsun her cümlen ofsayt

Yorum Yaz