Beykoz halkı sahil düzenlemesini beğendi mi?

  • Güncelleme: 01.07.2020 14:32
  • Okunma: 7449 kez
  • Yorum: 3
Beykoz Belediyesinin 7 milyon 330 bin liraya yeniden düzenlediği sahilde kullanılan banklar için ilçe halkı ne dedi?
Beykoz halkı sahil düzenlemesini beğendi mi?

Beykoz Belediyesinin prestij projeleri kapsamında ihale açtığı ve 7 milyon 330 bin lira bedelle yaptırılan Kelle İbrahim Caddesi üzerindeki düzenleme projesinde kullanılan oturma banklarına ilişkin ilçe sakinleri sosyal medyada düşüncelerini dile getirdi.

Bazı vatandaşların başarılı bulduğu çalışma için bazıları da olumsuz görüş bildirdi. Beykoz halkının yorumlarını Dost Beykoz okuyucuları için derledi.

Twitter ve Facebook platformlarında vatandaşların banklarda dinlenirken fotoğraflarını paylaşan Beykoz Belediyesi, "Sahilimiz mis gibi, banklarımız son model. Banklarımızı, sosyal mesafeyi koruyalım diye özel olarak tasarlattık. Sizce de böyle çok daha güvenli değil mi?" ifadeleriyle ilçe halkına düşüncelerini sordu.

Twitter'da Beykoz Belediyesi'nin 30 Haziran akşamı yaptığı paylaşıma Sami Temel, "Banklar iyi de, sırtlarımızı nereye yaslayacağız? İnsan dinlenmek için oturduğunda sırtını yaslayacak bir yer arar. Özellikle büyüklerimiz." dedi.

Paylaşıma görüş bildiren Furkan Uzun da geçtiğimiz günlerde Dost Beykoz'un "Tekne sahipleri Beykoz'da Murat Aydın'ı protesto etti" başlığıyla gündeme taşıdığı balıkçılara iskele yapılmamış olmasına dikkati çekerek, "Güzel olmuş emeğimize sağlık fakat şöyle bir sorun var. Balıkçı amcalarımız için bir giriş yeri, iskele vs. olması gerekiyordu. Umarım farkındasınızdır ve bir an önce bu sorun da ortadan kalkmış olur" ifadelerini kullandı.

Yüksel Miniç, "Işıklandırma ve bank harici gayet güzel" yorumunda bulurken, Göksel Öztürk de "Elinize sağlık çok güzel olmuş fakat karşılıklı oturulamayacak galiba. Madalya kürsüsü gibi olmuş sanki" dedi.

Savaş Özkan isimli vatandaş çalışmayı başarılı bulduğunu belirterek Beykoz Belediyesini tebrik ederken, Ali Akyol da "Hayır olmamış bu oturma bankları ne öyle saçmalık" yorumunu yaptı.

Sosyal medyada Beykoz Belediyesine yapılan diğer yorumlar şu şekilde:

Onur Karakaya: "Çok güzel ortam çalışma ama halen parktaki oturaklara ayakları ile basan iguanalar var yazık."

Muhammet Karaoğlu: "Doğaya uygun yapı ve çevre peyzajının korunmasıyla harika bir iş fen işlerinin eline emeğine sağlık."

Kemal Karaman: "Beykoz Belediyesi ve Murat Başkanı tebrik ederim. Bazı eksik yanları olmasına rağmen güzel olmuş emeklerine sağlık."

İsmail Irkın: "Şu masaları tasarlayıp onaylayanlar acil olarak IQ testini yaptırsın düşünsenize bu insanlar aramızda geziyor"

Yasemin Uzuner Yağdıran: "Maalesef beğenmedim.. Oturanların yarısı sahile yarısı caddeye bakıyor. Ailece otursan birbirine küsmüş gibi arkaları dönük oturuluyor. Çok anlamsız olmuş."

Havva Kerim Gargar: "Bu güzelim sahilin içine ederler diye çok korkuyorum"

Zafer Savonetti: "Bilinçsiz insanların elinde harabeye dönmesin. Güvenlikçiler ara ara kontrol etmeli"

Taha Hacıhaliloğlu: "10 yıl önce yapılması gereken bi düzenlemeyi yeni yaptılar bir de reklam yapıyorlar sürekli"

Hanife Birsin: "Tasarlayanın eline sağlık bu kadar saçma bu kadar kullanışsız bir tasarım görmedim"

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Oltan (1 ay önce)

Bence çok para harcanmış daha makul fiyata yapılabilirdi Beykoz'da iş olanağı yok gençler hep uzaklara karsilara çalışmaya gidiyor bu konudada düzenleme yapılması gerekiyor.

Query (1 ay önce)

Yaa ne diyeyim artik!! Biz ne bekliyoruz, onlar neler yapiyor. Birakin makyaji, goz boyamayi asil hastalik imar!! Bunun disinda yapilan hicbirseye prim verilmemeli.

Orhan Ayan (1 ay önce)

Sahile iskele; piknik ve manzara için yapılmaz. Oraya vapur ve tekneler yanaşıp Sarıyer, Emirgan, Bebek, Beşiktaş'a seferler konulsa çamura bir taş atmış olurlar. Belediye, Adliye, Kaymakamlık, Kültür Merkezi, Milli Eğitim orada. Ayrıca iki kalabalık Gümüşsuyu ve komşusu İncirköy mahalleleri de iskeleye kavuşmuş olur. Küçüksu ve Kandilli kadar mı tenhalar yoksa???

Yorum Yaz