Beykoz Halk Eğitimden koruyucu maske hamlesi

  • Güncelleme: 10.05.2020 01:03
  • Okunma: 5037 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Halk Eğitim Merkezi, pandemiyle mücadeleye destek vermek amacıyla usta öğreticileri aracılığıyla maske üretimine başladı.
Beykoz Halk Eğitimden koruyucu maske hamlesi

Türkiye’nin yeni tip koronavirüs (KOVİD-19) ile mücadelesine destek vermek için Beykoz Halk Eğitim Merkezi koruyucu maske üretimine başladı.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi, usta öğreticileri Kader Yıldız, Mehtap Yıldız, İlknur Bakoğlu Tabak, Selma Kalender, Zehra Savaş, Vildan Kasap, Vildan Ofluoğlu, ve Ayşe Petek’in katkılarıyla üretimini sürdürüyor.

Salgın hastalıkla mücadele kapsamında 7 Mayıs itibariyle Ortaçeşme’deki Beykoz Halk Eğitim Merkezinde başlayan üretim çalışmalarını Okul Aile Birliği de ziyaret ederek, desteklerini dile getirdi.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz yaptığı açıklamada, ülke olarak koronavirüse karşı verilen mücadeleye destek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

"Mücadeleye destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz"

Topuz, "Ülkemiz pandemiyle mücadelede örnek bir mücadele ve duruş sergiliyor. Beykoz Halk Eğitim Merkezi öğreticilerimize bu mücadeleye destek vermenin haklı mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Üretim kapasitemiz ile ilgili ilerleyen günlerde ilçe halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle." ifadelerini kullandı. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz