Beykoz Halk Eğitim tam gaz devam ediyor

  • Güncelleme: 24.06.2020 18:09
  • Okunma: 4625 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Halk Eğitim Merkezinde yenilenme çalışmaları sürerken, pandemiye karşı maske üretimi de devam ediyor.
Beykoz Halk Eğitim tam gaz devam ediyor

Normalleşme adımlarıyla birlikte eğitim süreci aksatılmadan başlayan tadilat ve bakım çalışmaları da sora yaklaşıyor.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz'un da destekleriyle sürdürülen çalışmalar kapsamında okul içerisinde değiştirilmesi gereken temel yapılar, kapı, pencere, WC gibi yerlerde de gerekli değiştiriliyor.

Merkez, 8 Haziran itibariyle pandemi döneminin getirisi olarak sosyal mesafe kuralları, maske ve hijyene dikkat ederek eğitimlerine de başlamıştı.

Öte yandan Halk Eğitim Merkezinin usta eğiticilerinin öncülüğünde pandemiyle mücadeleye destek amacıyla farklı çeşitlilikte maske üretimini de devam ediliyor.

"Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor"

Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz, "Beykoz Halk Eğitim Merkezimizdeki tadilat çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Işıklı tabela, giriş kapının üstündeki sundurması ve giriş salonuna "Sanat altın bileziktir" ifadesinin yer aldığı tabelalarımızı taktık. Diğer yandan ara bölmelerimizde değişmesi gereken kapılarımız vardı. Onların değişikliklerini de yapıyoruz." dedi.

Topuz, maske üretiminin devam ettiğini bu şekilde yeni tip koronavirüs ile mücadeleye Beykoz Halk Eğitim Merkezi olarak destek sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz