Beykoz Halk Eğitim Merkezi, yeni sezona hazırlanıyor

  • Güncelleme: 20.06.2020 15:15
  • Okunma: 5925 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Halk Eğitim Merkezi’nin merkez binası, kurum ve Okul Aile Birliğinin çalışmalarıyla fiziksel olarak yenileniyor.
Beykoz Halk Eğitim Merkezi, yeni sezona hazırlanıyor

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün Atatürk Köşesi, tarihsel sürecinin unutulmaması adına oluşturulan 15 Temmuz Köşesi, ana tabelalar, yön levhaları, dezenfektan makineleri, ders sınıflarına ve çay ocağına çok amaçlı raflar ve gerekli olan yerlere perdeler yerleştirildi.

Çalışmalar Halk Eğitim Merkezindeki eğitim sürecini aksatmadan sürdürülüyor.

Kurum Müdürü Mustafa Mamur ve Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz yönetim kadrolarıyla birlikte koronavirüs sürecinde kurum bünyesinde imal edilen ve ücretsiz dağıtılan koruyucu yıkanabilir maskeler ilçede takdirle karşılanmıştı.

Yapılan fiziki farkındalıklar ile tüm fiziki tadilatların tasarım ve dizaynı Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz’un teklifi üzerine, tasarım aşamasındaki Atatürk Köşesinin tüm masrafları kendisi tarafından karşılandı.

Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz, “Ben yaptığım el sanatları çalışmalarından elde edilen gelirler ile bu tür ve buna benzer hizmetler gerçekleştiriyorum. Hizmete dönüştürmek üzere küçük birikimler oluşturuyorum, bu seferki birikimimi Atatürk Köşesi’nin düzenlenmesi adına kullanmama izin verdiğiniz için Kurum Müdürüm ve Okul Aile Birliği Yönetimindeki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Mamur ise halka indirilen eğitimlerin merkezi olan Beykoz Halk Eğitimi Merkezinin kurumsal olarak daha rahat şartlarda çalışmalarına oldukça samimi olarak hizmet üretmeye çalışan ve uygulayan Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi, 8 Haziran itibariyle maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak normal kurs ve eğitimlerine başladı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz