Beykoz Halide Edip İlkokulu, İstanbul şampiyonu

  • 0
  • 9317
Beykoz Halide Edip İlkokulu, İstanbul şampiyonu

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Satranç Federasyonunun düzenlediği İstanbul Okul Satranç Turnuvası'nda Halide Edip İlkokulu şampiyon oldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) işbirliğiyle düzenlenen 2021 İstanbul Okul Sporları Online Satranç Turnuvasında Halide Edip İlkokulu'nun öğrencileri, minikler A (3 ve 4. sınıf erkekler) kategorisinde İstanbul şampiyonu, minikler A (3 ve 4.sınıf kızlar) kategorisinde İstanbul altıncısı, minikler B (2 ve 3. sınıf kızlar) kategorisinde İstanbul yedincisi oldu.

Bu sonuçlarla birlikte Halide Edip İlkokulu öğrencileri Emir Arar, Metehan Sarıgül, Çeçen Öztürk ile Rabia Aleyna Yıldız yarı finallerde okulumuzu temsil etme hakkı kazandı.

Halide Edip İlkokulu'ndan yapılan açıklamada, "Turnuvaya katılan diğer öğrencilerimiz Süleyman Yalçın, Çınar Balıbey, Mısra Girgin, Ayşe Derin, Hümeyra Başer, Elmira Büyüktürk, Fatma Bade Kökcü, Ecrin Arar, Zeynep Kolip, Zehra Kolip, Kerem Karadeniz, Ayşe Kılıç, Berat Bakır, Emin Ayaz Semiz, Öykü Yaren Yıldızoğlu, Rümeysa Gündoğdu, Eray Mert, Eymen Kalender, Eymen Tokgözlü, Kerem Bor, Ömer Yusuf Talha Bodur, Asaf Karakurt, Hatice Hesna Özkan’ı da ayrıca tebrik ediyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Öğrencilerimizi yürekten kutlar, başarıda imzası olan satranç eğitmeni İsrafil Mamadov'a, turnuvayı organize eden Şahin Yalçın ve Zafer Sarıgül öğretmenlerimiz ile kendilerine lojistik destek veren Aile Birliği Başkanımız Evren Arar’a, Başkan Yardımcımız Jale Yıldızoğlu’na da teşekkür ediyoruz."

Haber Merkezi

Beykoz'da ağaç kurtarma operasyonu saatlerce sürdü
Önceki Beykoz'da ağaç kurtarma operasyonu saatlerce sürdü
İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Sonraki İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz