Beykoz gönüllüleri Suriye izlenimlerini anlatacak

  • Güncelleme: 12.12.2019 12:29
  • Okunma: 12331 kez
  • Yorum: 0
İHH'nin daveti üzerine Suriye'de iki günlük temaslarda bulunan Beykoz gönüllüleri izlenimlerini Beykoz halkıyla paylaşacak.
Beykoz gönüllüleri Suriye izlenimlerini anlatacak

11-12 Kasım tarihlerinde Hatay Reyhanlı ve Suriye'nin İdlib kentlerinde İHH'nın çalışmalarını gözlemleyen ve İdlib'teki savaş mağdurlarını ziyaret eden Beykoz gönüllüleri 14 Aralık Cumartesi günü  Sabancı Öğretmen Evi'nde Beykoz halkıyla bir araya gelecek.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım katılacağı programda, Suriye heyetinde yer alan Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, İHH Beykoz İlçe Yöneticisi Hayri Kuş, işadamları Hamit Derdiyok, Ramazan Demirörs ve Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür izlenimlerini anlatacak.

Ünal Yavuz'un sunumu yapacağı programda, İHH Beykoz İlçe Temsilcisi Uğur Yoleri'nin açılış konuşmasının ardından, Suriye'nin siyasi ve politik durumu, Suriye'de okullar ve eğitim, İHH'nin yardım götürdüğü ülkelerdeki varlığı, Gönüllülerin Suriye'ye gönderilmelerindeki amaç ve Suriye'ye yapılan yardımların insanı etkileri konuşulacak.

14 Aralık 2019 Cumartesi günü, sabah saat 10.00'da Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi'nde yapılacak programda, yine Suriye'ye yardım amaçlı un kampanyası da başlatılacak.

Haber Merkezi

  

Anahtar Kelimeler: Beykoz Gönüllüleri, Suriye

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz