Beykoz Giresunlular Derneği’nden 24 Kasım hassasiyeti

  • 25.11.2021 15:52
  • Güncelleme: 25.11.2021 15:53
  • Okunma: 2601 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Beykoz’daki birçok okula ziyaretler gerçekleştirerek öğretmenler gününü kutladı
Beykoz Giresunlular Derneği’nden 24 Kasım hassasiyeti

Başkan Hayrullah Usta’ya, Hasibe Abanoz, Hurşit Ak ve Hasan Dönmez eşlik etti.

Ziyaretlerine, Gümüşsuyu Koç Okulları Müdürü Bekir Sağır ile başlayan Giresunlu yöneticiler, daha sonra Ferda ve Turan Takmaz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sare Emanet, Celal Aras Anadolu Lisesi Müdürü Bekir Aygün, Kavacık Borsa İlkokulu Müdür Yardımcısı Gönül Uzun, Çengeldere Nene Hatun Ortaokulu Müdürü Cihat Yeniay, Riva Spor Lisesi Müdürü Candar Kesin, Görele Mahallesi Neriman Mitat Kütükde ilkokulu müdürü İbrahim Ünal, Riva Ortaokulu Müdürü Halil İbrahim Şişman ve Beykoz Final Okulları Müdürü Coşkun Türk’ü ziyaret etti.

Yaptıkları ziyaretlere ilişkin konuşan Usta, “Beykoz’da iki kez en iyi STK seçilmek öyle kolay değil. Derneğimiz Beykoz’da yaşayan hemşerilerimizin birçok sorunu ile ilgilenmenin yanında böyle özel günlerde Beykoz’da görev alan hemşerilerimize de ziyaretler gerçekleştiriyor ve gerçekleştirmeye de devam edecektir.” diye konuştu.

Usta, “Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bugün Beykoz’da görev yapan hemşerilerimizi ziyaret ederek onların nezdinde tüm okullarımızda görev öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.” ifadelerine yer verdi.

Usta şöyle devam etti: “Biz dernek olarak Beykoz’da yaşayan hemşerilerimizin birlik ve beraberlik içinde yaşaması, birbirinden haberdar olması, acıları ve sevinçlerini birbirleriyle paylaşması için şu anda tüm derneklerimizi ziyaret ederek, fikir ve görüşlerini alarak doğru bir yapılanma için mücadele ediyoruz. Bunun içinde eğitimcilerimize ihtiyacımız var. Onlarla birlikte hem Beykoz’un sorunlarının çözümü hem de Giresunlu hemşerilerimizin sorunlarının çözümü konusunda mücadele etmeye, çözümler üretmeye her zaman hazırız.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, 24 Kasım, Ziyaret, Hayrullah Usta