Siyaset

Beykoz Giresunlular Derneği açıklamaya tepkili

Beykoz Giresunlular Derneği açıklamaya tepkili
24.11.2018 18:13
| | |
4325

Beykoz İl Dernekler Birliği'nin yaptığı Beykoz'a Beykozlu Aday açıklamasını Giresunlular Derneği reddetti.

Beykoz Giresunlular Derneği, İl Dernekler Birliği tarafından yapılan yazılı açıklamanın Giresunlular Derneği'nin görüşlerini yansıtmadığını ifade eden yazılı bir açıklama yaptı.

Giresunlular, "Beykoz Giresunlular Derneği olarak bizler bir siyasi partinin tasarrufuna katılma gibi bir düşüncemiz, görüşümüz olamaz. Siyasi partiler istediğini aday gösterir. Neticede seçimi kazanma veya kaybetmenin hesabını siyasi partiler kendileri yapar. Yöre derneklerimiz kendi kuruluş amaçları doğrultusunda faaliyet göstermedirler, tabii ki şehirlerin yönetimine de müdahil olmalıdırlar. Fakat buradaki durum siyasi partilerin göstereceği adaylarla ilgilidir. Biz Beykozlu Giresunlular derneği olarak dernekler birliği tarafından açıklanan basın bildirisini hiçbir şekilde müdahil değiliz, böyle bir toplantıya katılmadık. Böyle bir toplantı gündemi ile bir araya gelmedik. Böyle bir basın bildirisi tamamen Beykozlu Giresunlular Derneği bilgisi dışında yapılmıştır" dedi.

Yazılı açıklama Dernek Başkanı Ali Bilir'in imzasıyla paylaşıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberleri, Beykoz İl Dernekler Birliği, Giresunlular Derneği, Ali Bilir, Ret

reklam
6 Yorum
Hasan Aksoy27.01.2019 02:34:24

aranizda "müslümanim, elhamdülillah" diyeniniz varsa, Beykozlu Giresunlular Derneği´nde aktif olan Gökhan Taneri Vural´in gecmisine, özellikle överek anlattigini dedesi Osman Nuri Cerman hakkinda, bilhassa "Dinde Reform" kitabini arastirsin. Belirttigim gibi, sadece "müslümanim, elhamdülillah" icin. Koyu chp´ci olanlar yapmasa da olur. Zaten ne olduklari belli.

Esen Usta30.12.2018 13:05:02

Aslen Giresun'luyum ama Doğma büyüme bir Beykoz'lu olarak bence belediye başkan adayının Giresun'lu olmasından rahatsız olanlar piyasaya çıkmaya başladı çünkü bugüne kadar hep Giresun'luyu yanlarına alarak ilerlediler ama şimdi bir Giresun'lunun başkanlığında ilerleyecekler herhalde bu zorlarına gidiyor.Yok dışarıdan aday istemiyoruz Beykoz'u tanıyomu Beykoz'da kaybolur falan filan merak etmeyin İstanbul da 4 dönem Belediye başkanlığı yapmış Murat Aydın hemşerim heryeri öğrenir araştırır kaybolmaz Beykoz'umuzuda gayet güzel yönetir.

kadir26.11.2018 22:52:52

çıkarlar için insan dogduğu büyüdüğü yeri satmaz git bakalım rizenin bir köyüne muhtarlığını koy giresunun belediyesine adanadan bir tokatlı getir aday yap bakalım bekara karı boşaması kolay insan kendi cıkarları için vatanından vaz geçmez ben kastamonuluyum rizeli birini destekliyorum beykozda beykozda toprakcılık yapılmaz hepimiz köyümuze senede 1 hafta gidiyoruz kalan günlerimiz burda herkesin köyü beykoz beykoza da beykoz dan aday gerek siz neden olmadınız tahmaz bey sizi destekleseydi yada yaşadığı ilcede aday olsaydı beykoz yap boz deneme tahtası değil secimden seçime gel taşın yanlış taraftasınız ali bey giresun halkı sizi seviyor ama tahmaz için aynı şeyleri söyleyemeyecegim

selami26.11.2018 22:18:39

neden peki beykoz giresunlular ardahanlılar sivaslılar ordulular dernegi diyorsunuz da beykozdan olmayan bir aday seciyorsunuz ve onu savunuyirsunuz syn ali bikir sizi ali bilir yapan beykozdur sizin yerinize edirneden biri başkan yardımcısı yapılsaydı sizin yerinize giresun dernek baskan yerine izmirden bir giresunlu yapılsaydı nasıl ali bilir olacakdınız ve bunada bu sekilde düşünmezdiniz bu yüzden beykoza başkan seciyoruz derneklere degil tüm dernekler isim belirtmemiş siz neden üstünüze alındınız bak ne güzel stk larımız beykoza sahip cıkıyor bunun akp olarak yapmadılar tüm siyasi partiler için bir seslenişdi bu arada tahmazda burda alamaz giresunlularda tanımadıkları birine oy vermezler tıpkı kastamonulular ordulular rizeliler gibi dısardan tanımadıklarına destek vermezler ama tabiki yukar kimi derse destekleyecegiz bu hic bir sekilde destegimizi engellemez

burhanettin Özdemir25.11.2018 14:36:59

MuRat Aydın Giresunlu diye İthal olması önemli değil mi diyor bu dernek. beyler bırakın şu memleketçiliği yapacaksanız Beykoz un memleketçiliğini yapın!

emine okutan25.11.2018 07:44:15

ne adamlarsınız! giresunlu olsun da teröriste bile oy verirsiniz!

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"